Вигідні інвестиції в кризовий час

Інвестиції під час кризи

Інвестиції в кризовий час

У кризовий час кожна людина, що зібрали певний капітал, прагне зберегти і максимально вберегти його. Але ще краще, якщо він, володіючи непоганими стартовими засобами, зможе примножити їх у такі непрості часи. Навіщо прирікати зароблену грошову масу на долю «мертвого вантажу» (який, до того ж, піддається інфляції), якщо можна вигідно вкласти її, тим самим примноживши? Зробити це можна, головним чином, за коштами інвестування. Інвестування – це процес вкладення свого капіталу в певну сферу з метою отримання прибутку. Тобто, це вкладення для тих, хто хоче не тільки зберегти свої кошти, а й збільшити їх обсяг.

Отже, ми з’ясували, що ж таке інвестування і чому варто звернути на нього увагу. Але для успішного результату майбутньої операції цього вкрай мало. Головне в такій справі – чітко вирішити, куди Ви хочете вкладати свої гроші, щоб це принесло максимальну вигоду і так званий «пасивний дохід». У цьому і полягає якась складність, практично дилема. Так як сучасний світ сповнений нестабільності, необхідно враховувати чимало факторів: безпека вкладу, мінімальність ризиків (щоб Ваші гроші просто не «згоріли»), становище на фінансовому, валютному, житловому ринках, вдалий вибір галузі для вкладу і так далі.

При виборі остаточного об’єкта для вкладу на Ви повинні враховувати, як було сказало, безліч об’єктивних і суб’єктивних причин. Так що багато залежить від Вашого рішення і розрахунків. Щоб допомогти Вам здійснити розсудливий вибір, наведемо й прокоментуємо кілька самий популярних, класичних і відносно надійних варіантів для інвестиційного вкладу в 2015 році:

  1. Одним з найбільш безпечних і надійних способів є внесок грошей в депозитний банківський рахунок. Це в рази скорочує ризики і гарантує стабільний, хоч і вельми невеликий фінансовий ріст. Сприяти цьому можуть вдалий вибір депозитної програми, підвищення ставок і стабільне функціонування банку.
  2. Не менш популярний варіант – інвестування в нерухомість. Зупинившись на ньому, Ви ніколи не прогадаєте, адже в глобальному сенсі ціни на нерухомість завжди зростають. І навіть у разі пониження рівня цін потрапити в халепу неможливо: є можливість у будь-який момент здати нерухомість в оренду, забезпечивши собі стабільний дохід, або ж використовувати «житловий фонд» для власних потреб. Особливу вигоду може принести внесок у житло, придбане на початковому етапі забудови. Але не забувайте про те, що для здійснення такого варіанта інвестування необхідно розташовувати великими фінансовими сумами.
  3. Вкладати кошти в дорогоцінні метали – стара добра класика з довгостроковою перспективою. За прогнозами експертів, в 2015 році буде спостерігатися зростання ціни на золото, срібло, платину та інші цінні метали. Цей варіант хороший для тих, хто не має в своєму розпорядженні особливо великим капіталом для інвестування. Метали можна отримати кількома шляхами: купуючи в банках злитки, або ж папери, підкріплені золотом, а також прибрати дорогоцінні монети, і, на худий кінець, ювелірні прикраси.
  4. Оригінальний шлях для інвестора – внесок грошей в предмети мистецтва та антикваріат. Відомо, що справді вартісні предмети мистецтва з роками цінуються суспільством все більше, тим самим «набиваючи» собі ціну. Але враховуйте, що тут успіх залежить від купівельної спроможності та інтересу, а так само від актуальності твору та його цінності.
  5. Популярними, але досить спірними варіантами інвестування можна назвати вклади у валюту і цінні папери (акції). Купівля валюти може і не принести значного прибутку, але захистить Ваші гроші від інфляції і наслідків можливої ​​девальвації. При цьому варто пам’ятати про нестабільність і складною прогнозованості валютного ринку, де ніяких гарантій не може бути надано. Купівля акцій компанії підтвердить Ваше право на частку від прибутку цієї самої компанії. Внесок капіталу акції по праву вважають одним з найвигідніших варіантів, але й одним з найбільш розкутих: під час криз происходи падіння вартості акцій. Щоб уникнути втрати капіталу необхідно завжди відстежувати ситуацію на фінансовому ринку.
  6. Це ж стосується і інвестування бізнесу: такий крок при хорошому розкладі і грамотному підході може принести Вам значні дивіденди і левову частку всього прибутку фірми. Але бізнес є бізнес, де все залежить від ринкової обстановки, і в разі, якщо «справа прогорить», – Ваш внесок попросту змиється в унітаз разом з надіями на успішний розвиток бізнесу.
  7. Мабуть, самий неабияким, і від цього ще більш цікавим, можна назвати внесок грошей у власний розвиток. Якщо Ви маєте в своєму розпорядженні засобами, не шкодуйте їх для розширення меж мислення, поглиблення знань, відточування професійних навичок: відвідуйте семінари, тренінги, майстер-класи, читайте літературу, зустрічайтеся з людьми і обмінюйтеся досвідом, подорожуйте. Розвиток власної особистості завжди приносить свої плоди, якщо Ви володієте бажанням, і в змозі застосувати отримані знання на практиці, направити їх у потрібне русло. У такій справі все повністю залежить від Вас.

Залишити коментар до запису: Вигідні інвестиції в кризовий час.