Використання кредитних карт для великих покупок

Кредитка для великої покупки

Використання кредитних карт для великих покупок

Всі ми знаємо, що кредитні картки це простий, зручний і привабливий спосіб розрахунків. Але щоб уникнути великих розтрат, потрібно серйозно відслідковувати ваші витрати і планувати платежі. Це правильний підхід, якщо ви плануєте великі покупки в кредит.

 

Ось кілька порад, на що слід звернути увагу.

У першу чергу зверніть увагу на процентні ставки і мінімальні платежі. Потрібно зробити деякі математичні розрахунки, щоб побачити, чи варто покупка того. Визначте, у скільки вам обійдеться куплений товар після повного погашення заборгованості. Після цього стане ясно краще взяти кредит або придумати альтернативний план закупівель. Уточніть у банку, чи передбачені у них бонуси для великих покупок.

Якщо в цілому, отримавши кредит, ви витратите менше грошей або отримайте спеціальні нагороди за розрахунок кредиткою, то така угода варто того. Але якщо ви не можете скористатися низькою процентною ставкою і можете собі дозволити згуртовувати тільки щомісячні мінімальні платежі, то розгляньте інші джерела фінансування.

Слідкуйте за вашим кредитним лімітом. Якщо ви зважилися зробити велику покупку і вона займе великий обсяг вашого карткового ліміту, ви ризикуєте не отримати всю суму відразу. Банки здійснюють моніторинг транзакції кредитних карт на ознаки шахрайських покупок. Так що, якщо ви колись не проводили розрахунки на більшу суму одночасно, ця операція може здатися підозрілою і ваш банк може попросити ідентифікації та верифікації ваших особистих даних.

Тому слід заздалегідь зателефонувати і попередити вашого кредитора про ваші плани, щоб не ставити себе в незручне становище в момент покупки.

Залишити коментар до запису: Використання кредитних карт для великих покупок.