Кредит готівкою від ОТП Банку

Кредит готівкою від ОТП БанкуОТП банк – це банк з іноземним капіталом, який за весь час своєї роботи, показав одні з найкращих результатів у категорії великих банків України. Присутність іноземного капіталу в структурі ОТП банку дає йому можливість впевнено конкурувати на ринку банківських послуг України серед інших Українських банків, не дивлячись на кризові коливання в Україні і важкий час для банків.

Основним з переваг які пропонує ОТП банк своїм клієнтам – це оформлення кредитів готівкою. Кредитні програми в готівковому кредитуванні від ОТП банку є одними з найбільш вигідних серед банків, адже ОТП банк відкоригував свої кредитні пропозиції так, що їх може отримати кожен громадянин України, а також вони вигідніше ніж у інших банків, в розрізі програм кредитування готівкою.

ОТП Банк: умови кредитування та вимоги до позичальника

  • Вік позичальника – від 23 років
  • Працевлаштування позичальника – офіційне працевлаштування
  • Мета кредитування – на будь-які цілі, крім перекредитування
  • Сума наданого кредиту – до 100 000 грн
  • Документи для оформлення: Паспорт і ІПН
  • Строк кредитування – до 36 місяців

Кредит готівкою в ОТП банку можна оформити і отримати на протязі 1 години. Кредит видається з каси того ж відділення де Ви оформили кредит готівкою. Оформлення кредиту здійснюється за програмою “скоринг”, що і скорочує час по всіх маніпуляцій при видачі кредиту.Кредит готівкою від ОТП Банку

Оплата кредиту ОТП банку можлива в будь-якому відділенні банку або через каси інших банків – для цього Вам потрібно взяти реквізити для оплати кредиту через інший банк. Також ОТП банк пропонує своїм позичальникам сплатити кредит через термінали самообслуговування та на своєму офіційному сайті в режимі онлайн.

Залишити коментар до запису: Кредит готівкою від ОТП Банку.