Кредит на мільйон. Чи складно його отримати?

Кредит на 1000000

Кредит на мільйон

Визначальним фактором при відповіді на поставлене запитання є валюта, в якій береться кредит. Якщо Ваш вибір – долари, і Ви бажаєте купити, наприклад, дорогу нерухомість, будьте готові надати в якості застави свої активи, автомобіль та інше майно. Якщо ж Ваші запити не настільки високі, і Ви маєте намір взяти кредит на мільйон українських гривень, то будьте впевнені – нічого неймовірного в наданні даної послуги немає.

Необхідність в кредиті на згадану сумі нерідко пов’язана з:

1. Купівлею дорогої нерухомості або машини.

За такої умови, банк перевіряє Ваші доходи, страховку, заставу, поручителів, а також дає оцінку стабільності Вашої роботи.

Ваша платоспроможність повинна покривати не тільки виплати по кредиту, але і прожитковий мінімум. Окремі банки розраховують заставу із загального доходу клієнта.

Обов’язкова умова видачі кредиту на мільйон – співучасть у позиці дружини або чоловіка, батьків або інших близьких родичів.

Кредит на купівлю машини дозволяє додати до своєї платоспроможності виключно дохід чоловіка (дружини).

Виплата кредиту передбачає і додаткові опції – бюджетні кошти, материнський капітал і т.д.

Що мається на увазі під оцінкою стабільності роботи? По перше, стан Ваших справ і становище на підприємстві. На позитивне рішення банку по видачі кредиту вплинуть відомості про Вас, як про цінне і відповідальному, провідний співробітник, який навіть у разі непередбаченого скорочення, здатний швидко і вигідно працевлаштуватися. По-друге, чималу роль тут грає престижність фірми, в якій Ви працюєте (оцінюються регулярність виплат компанією, її успішність і т.д.). Шанси на отримання кредиту можуть підвищити успішні в плані платоспроможності поручителі віком від 25 до 45 років, а також цінний заставу.

2. Відкриттям і розвитком власного бізнесу.

Як отримати кредит на мільйон грівенСложно переоцінити ризикованість такого підприємства, тому потенційному позичальникові доведеться аргументувати всі пункти бізнес-плану реальними цифрами. Довести свою готовність до відкриття нової справи особливо складно новачкам у бізнесі, оскільки банки ставляться до них з обгрунтованим недовірою.

Кредит на розвиток вже існуючого бізнесу можна отримати за програмою мікрофінансування. Позики до одного мільйона гривень видають за спрощеною схемою, строком до 3-х років, проте процентна ставка за такими кредитами висока – до тридцяти відсотків на рік. Замість застави банківська організація може зажадати наявність бізнес-партнерів або поручителів. Проте фахівець з кредитування обов’язково відвідує Вашу фірму і оцінює рівень її успішності перед тим, як банк прийме остаточне рішення щодо видачі кредиту. Застава (у разі необхідності) повинен бути застрахований.

Отже, виходячи з тексту статті, можна сказати одне – немає нерозв’язних проблем. І якщо Вам потрібен кредит на мільйон, головне – підібрати банківську організацію та оптимальні умови кредитування.

Залишити коментар до запису: Кредит на мільйон. Чи складно його отримати?.