Кредит на придбання бізнесу. Чи легко його отримати?

Кредит на бізнес

Кредит на придбання бізнесу

При слові «бізнес» багато хто уявляє собі щось відчутне і матеріальне, незліченна. Однак, банки навідріз відмовляються видавати кредити на придбання власного бізнесу, і така їхня поведінка досить логічно. Адже факт приналежності бізнесу іншій особі унеможливлює надання фінансової організації будь-якої документації, яка гарантує банку повернення грошових коштів. Тобто, без документів немає ніякої можливості оцінити ризики, отже, видати кредит такому клієнтові – все одно, що позичити велику суму грошей першому зустрічному.

Можливість надання застави також відпадає: техніка та нерухомість оформлені на господаря бізнесу. Тим більше, що відсутні будь-які гарантії успішного розвитку певного бізнесу під вашим керівництвом.

Але навіть, незважаючи на всі вищезазначені обставини, отримати кредит на покупку бізнесу цілком реально. Можна скористатися допомогою брокера за кредитами або піти в банк самому. У першому випадку вам буде легше, так як оформлення документів і переговори з банком увійдуть в обов’язки брокера, послуги якого коштують недешево.

Рішення банку буде прямо залежати від потрібної вам суми. Можуть бути оформлені кредити в різних банках, іпотеки і навіть інвестиційні позики.

Як отримати кредит на придбання бізнесаПланіруя оформлення кредиту на суму не перевищує 100000 доларів, подумайте про можливість взяти кредити в різних комерційних організаціях або залучіть родичів і збільште суму кредиту в одному з банків. Для отримання такої позики необхідно мати точний план розвитку бізнесу та 100% упевненість в успіху, оскільки повертати борги банку доведеться досить великими сумами і швидко.

Наявність у вас 10-30% від потрібної вам суми припускає можливість інвестиційного кредитування. Власний прибутковий бізнес – це додатковий аргумент для банку, який подвоїть ваші шанси на успіх. Найчастіше цей варіант кредитування використовують для покупки підприємства з дорогою технікою або нерухомістю. Умовою оформлення інвестиційного кредиту є надання чіткого бізнес-плану і ліквідної застави.

Так що оформити кредит на покупку бізнесу дуже навіть реально, хоч і не дуже легко. Головне в цій справі – впевненість і цілеспрямованість.

Залишити коментар до запису: Кредит на придбання бізнесу. Чи легко його отримати?.