Кредит на 100 000 гривень

Позика 100 000 гривень

Кредит 100 000 гривень

Цілі для кредиту можуть бути різні, а значить різними будуть і необхідні суми. Якщо невеликий кредит на кілька тисяч гривень взяти особливих труднощів не становить, то ось як бути, якщо знадобився кредит на 100 000 гривень?

Така сума може знадобитися в різних випадках. Наприклад, покупка б / у автомобіля, необхідність купити нерухомість, але не вистачає якраз цих самих 100000 – цілей може бути багато, але саме від них залежить те, куди ж звернутися для отримання такого кредиту.

Перший і найбільш надійний кредитор, який приходить на розум – банки. Звернення в банк дозволить заощадити гроші, оскільки це найдешевші кредити на фінансовому ринку країни. Тому, якщо ви плануєте отримання кредиту на 100 000 гривень на довгий термін, то банки будуть для вас найоптимальнішим рішенням.

Але розглянемо і інший варіант: гроші терміново потрібні на лікування. Тут, правда, потрібно розуміти, що гроші доведеться якимось чином віддавати, тому доцільність кредиту вирішується індивідуально. Але гроші можуть знадобитися і, наприклад, на подорож. Перед вами оголошення про гарячою путівкою за адекватну ціну, ви розумієте, що найближчим надходження коштів буде через пару тижнів, а внести оплату потрібно зараз. Що робити?

І тут на допомогу приходять мікрофінансові організації, ломбарди і брокери. Нехай вони мають один невеликий недолік – високу вартість кредиту, але цей недолік меркне в порівнянні з перевагами:

  • Швидкість. Жоден банк не видасть вам кредит на таку суму протягом 24-х годин, яка б позитивна кредитна історія у вас не була. Навіть запропонувавши заставу (а це обов’язкова умова при такій сумі кредиту для фізичної особи, банківського клієнта), оформлення договору в банку займе в середньому тиждень. Мікрофінансові організації перераховують гроші протягом доби;
  • Прозорість. Ніяких підводних каменів в кредитних договорах, ніяких прихованих комісій або страхових платежів. Оплата тільки відсотків за користування. Все просто, зрозуміло, доступно;
  • Відсутність бюрократії. Для отримання кредиту в мікрофінансових компаніях вам потрібен тільки паспорт. Немає необхідності збирати безліч різних папірців, які весь час вимагають банки, навіть якщо ви їх постійний клієнт. Чи не правда, це вельми зручно? Адже так дратує, коли менеджер банку довго розглядає чергову довідку, яку ви отримували з таким трудом, а потім повідомляє, що вона оформлена не за правилами?
  • Економія часу. Для отримання кредиту в банку, лізингової компанії, кредитній спілці або ломбарді вам необхідно наживо відвідати відділення фінансової установи. Для кредиту в мікрофінансової організації вам потрібен тільки інтернет. Ці компанії не мають своїх реальних офісів, працюючи тільки в он-лайн режимі. Вам достатньо просто заповнити заявку на сайті, залишивши свої паспортні дані, і чекати дзвінок оператора.

Гроші надходять вам на карту в разі затвердження заявки, а затверджуються вони з куди більшою частотою, ніж у банках, де відсоток відмов складає більше половини.

Не будемо приховувати, будучи новим клієнтом відразу ж отримати кредит на 100 000 гривень у вас не вийде. Довівши, що ви надійний і постійний клієнт, через деякий час можна буде розраховувати на більшу суму кредиту, але початкова сума кредиту може коливатися від 2-х до 20-ти тисяч гривень і тільки на термін в декілька тижнів. Це своєрідний захист організацій від шахраїв.

У разі прострочення з об’єктивних причин кредит може бути продовжений на 1-2 тижні без застосування штрафних санкцій. У порівнянні з банками це дуже позитивний момент, оскільки банки щосили прагнуть нарахувати штрафні санкції щоб побільше взяти грошей з клієнта. І якщо все-таки йдуть назустріч клієнту, то потім виникають питання про оплату податку з прощенням пені. У мікрофінансових організаціях такого головного болю немає. Погашення кредиту можна здійснити за будь-якого терміналу, банківського відділення або он-лайн перекладом. Тобто нічого складного.

Як ви бачите, мікрофінансові організації, як на дріжджах виросли в кризовий період, мають значні переваги в порівнянні з іншими кредитними організаціями. Однак важливо розуміти, що, звертаючись до них, потрібно буде віддавати борг з виросли відсотками, в іншому випадку прострочення перекреслить всю потенційну можливість далі користуватися кредитом. Результат: через прострочений кредиту в 2 тис. Грн., Взятого по дурості на модний гаджет, можливість взяти більший кредит на дійсно потрібні цілі зникне.

Варто відзначити, що кредит на 100 000 гривень зараз взяти досить важко. Деякі банки видають кредит на цю суму, а мікрофінансові організації ми рекомендуємо для менших сум, інакше відсотки з такої суми будуть захмарними, а термін кредитування невеликий.

Залишити коментар до запису: Кредит на 100 000 гривень.