Кредит на 2000 гривень

Кредит на 2 тисячі гривень

Кредит на 2000 грн.

Як часто нам не вистачає буквально пари тисяч гривень, щоб на короткий час відчути себе щасливим. Більшість людей звикло жити від зарплати до зарплати. І справа тут не стільки в тому, що люди не вміють планувати свій бюджет і всі витрачають. Проблема в рівні доходів, які попросту не дозволяють зробити такі необхідні фінансові запаси. І тут на допомогу приходить кредитування.

 

Отримати кредит на 2000 гривень можна кількома способами:

  • Оформити кредитну картку в банку. Такий ліміт багато банків видають без проблем, проте не кожен банк оформляє кредит в онлайн режимі. Ми пропонуємо найбільш кращий варіант: оформити кредитну карту GOLD від Альфа-Банк онлайн безкоштовно.
  • Ломбарди. Не перевіряють кредитну історію і без проблем видають кредит на 2000 гривень, але тільки під заставу, який залишається на зберіганні у ломбарду. Погодьтеся, це не дуже зручно;
  • Мікрофінансові організації. Про їхні переваги ми і розповімо докладніше.

Здавалося б кілька тисяч гривень – не найбільша сума, але як же деколи її не вистачає, коли в магазині побутової техніки або де-небудь на виставках-продажах одягу проходить акція, яку ви помічаєте випадково, а грошей під рукою немає. А як бути, якщо вас запрошують на урочистий захід, а ви розумієте, що подарунок купити нема за що, а час підтискає? На допомогу приходять мікрофінансові організації. Отримати кредит з їх допомогою можна прямо на свою кредитну карту, не виходячи з дому.

«Оформіть кредитну карту і все, в чому проблема?» – Запитаєте ви. І ми з вами не погодимося. Людина часто підвладний емоціям і не завжди вміє себе контролювати. Наявність кредитної картки в гаманці – це постійне бажання нею скористатися на кожному кроці. Це рівнозначно тому, що прийти в продуктовий супермаркет з купою грошей: душі буде хотітися свята, і в результаті буде куплено провізії в два рази більше необхідного.

Крім того банки всіляко придумують нові ідеї, як не тільки заманити клієнта, а й витрусити з нього побільше грошей. Маючи кредитну карту, необхідно постійно пам’ятати, коли закінчується термін того чи іншого пільгового періоду, а не урізав Чи банк вам ліміт, а не нарахував він вам зайві штрафні санкції.

Мікрофінансові організації прозорі. На сайті більшості компаній можна знайти проект договору та ознайомитися з кожним його пунктом. Скажіть, банки дають проект договору додому перед його підписанням? Штрафні санкції за прострочення і неповернення кредиту звичайно ж присутні, але це єдині санкції, які вказані в договорі. Ніяких комісій за видачу кредиту або його супровід, ніякого страхування життя – це всі переваги мікрофінансових компаній.

 

Рекомендуємо оформити кредит на 2000 гривень у таких компаній:

1. Кредит 365

2. Moneyveo

Побачивши потрібну бажану річ, вам необхідний лише доступ в інтернет. Виберіть компанію, з якою хотіли б працювати і заповнюйте заявку на сайті! Між собою мікрофінансові організації відрізняються умовами: хтось дає перший кредит в більшій сумі на більший термін, хтось менше. Можуть бути відмінності в максимальному ліміті навіть для постійних клієнтів, а також в мінімальних строках кредиту – від 3-х до 7-ми днів, процентних ставках. У кожному разі, нюансів у роботі цих компаній куди менше, ніж у банків.

Заповнивши заявку відразу в кілька компаній, вказавши дані паспорта, чекайте дзвінок консультанта. Яка компанія буде спритнішим, тієї й дістанеться такий чудовий клієнт, як ви. Після схвалення заявки вам необхідно буде відправити символічні 1 грн., Що означають, що ви згодні з умовами договору. Чекайте гроші. Найчастіше вони приходять протягом 1-2-х годин, оскільки це залежить від того, в якому банку обслуговується ваша дебетна карта. За цей час можна погуляти по магазину або виставці, доглядаючи щось ще.

Якщо у вас виникли питання про суму відсотків, залишку кредиту, який не забороняють погашати достроково після перших кількох днів, завжди можна подзвонити в колл-центр компанії. Зауважимо, колл-центр банків може відповісти тільки на загальні питання клієнта, за індивідуальною допомогою потрібно звертатися до свого менеджера, що не дуже зручно, оскільки час роботи менеджера обмежено розпорядком дня в банку.

Погашення кредиту також може відбуватися за допомогою інтернету. Зручно, чи не так?

Думаємо, ви вже визначилися з тим, куди звертатися, якщо вам знадобиться кредит на 2000 гривень, ну а ми зі свого боку будемо і далі знайомити вас з особливостями фінансового ринку.

Залишити коментар до запису: Кредит на 2000 гривень.