Кредит на 5000 гривень

Позика на 5 тис. гривень

5000 грн.

Сьогодні ми поговоримо про те, де можна отримати невеликий кредит без особливих трудовитрат, головного болю і в мінімальні терміни.

Думаємо, кожен з вас стикався з ситуацією, коли потрібні нехай і невеликі гроші, але негайно. Наприклад, терміново потрібно зробити операцію, або банально не вистачає на техніку для дому після вже зробленого ремонту. Одним словом, просто на невеликий термін потрібні гроші.

 

Які ж є варіанти, щоб взяти кредит в 5 тис. Гривень?

  1. Банки. Так, це самий економічний варіант кредиту, але він же має і ряд суттєвих недоліків. По-перше, якщо гроші знадобилися негайно, ви навряд чи тут же побіжите в найближче відділення оформляти кредитну карту, вірно? Правда, її можна оформити на всяк випадок заздалегідь. Але тоді виникнуть деякі складності: потрібно постійно пам’ятати код карти. Якщо ви нею не користуєтеся, то код ви швидко забудете.

Втім, зараз багато людей користуються банківськими картами, тому це не найбільша проблема. Спокуса – ось де криється головний недолік карти з кредитним лімітом! Можливість у будь-який момент зняти гроші і витратити їх на те, без чого міг би обійтися, так і проситься нею скористатися.

По-друге, банки часто відмовляють у видачі беззаставних кредитів, особливо під час економічної кризи.

  1. Кредитні спілки та ломбарди. Тут вас може чекати безліч підводних каменів, в результаті яких є ймовірність не тільки залишитися без кредиту, але ще й заплатити купу відсотків або залишитися без застави. Ломбарди адже видають позики тільки під заставу, уценівая річ в 20-30% від її реальної вартості. Ставки в ломбардах не менше 1% на день, а то й вище.
  1. Приватний займ. Звичайно ж взяти кредит в 5 тис. Гривень можна і у знайомих, не така це вже й величезна сума грошей за нинішніми мірками. Однак багато хто звик жити від зарплати до зарплати, тому просто можуть не мати необхідної суми у готівковій формі. З іншого боку, сума може здатися не такою вже й маленькою, і тоді з вас попросять розписку. А якщо ще і не розплатитися вчасно, то ще й втратите друзів.
  1. Мікрофінансові організації. Нехай і найдорожчий, зате найшвидший і зручний спосіб отримання кредиту на короткий термін в невеликих розмірах.

Мікрофінансові організації – швидко і надійно

Мікрофінансові організації отримали активне поширення з приходом економічної кризи, коли банки почали відмовляти в кредитуванні навіть на маленькі суми. Так, середня ставка становить 500-600% річних, але, якщо взяти кредит у розмірі 5 тис. Гривень на 2 тижні, переплата складе близько 1000 гривень. Погодьтеся, якщо ви взяли терміновий кредит на лікування, то це не найвища ціна за ваше здоров’я.

Отримати кредит в мікрофінансових організаціях можна протягом 24-х годин. Причому, зазвичай видача відбувається протягом 1-2 годин, а затримка на добу відбувається тільки з вини банку, який супроводжує транзакцію.

Умови мікрофінансових організацій відкриті і прозорі. Немає жодних прихованих комісій, не потрібно ламати голову, яку чергову капость банк впише в умови договору, все ясно і доступно. Щоб вибрати таку компанію, досить зайти в інтернеті на їх сторінку і порівняти умови видачі. Між собою компанії відрізняються ставками, мінімальними і максимальними термінами видачі та сумами. Для простоти пошуку можна знайти єдиний сайт, на якому буде порівняльний аналіз декількох компаній.

 

Видача кредиту відбувається наступним чином:

  • вибравши потрібну компанію, ви залишаєте на сайті свої координати. Насамперед це дані паспорта. За ним компанія проведе хоч невелику ідентифікацію позичальника. Зауважимо, у мікрофінансових організацій цей процес куди простіше і займає від сили 20-30 хвилин, тоді як банки проводять комплексну перевірку. Втім, ризики організацій перекриває висока ставка;
  • в межах години з вами зв’язується представник компанії і уточнює всі питання. Можливо ви не все побачили на сайті, і консультант грамотно вкаже на всі нюанси отримання кредиту і його погашення;
  • якщо ви згодні з усіма умовами, то з моменту перерахування 1 грн. з картки на рахунок компанії ви стаєте щасливим власником кредиту. Перерахування 1 гривні з юридичної точки зору є підтвердженням того, що ви згодні з умовами договору;

Ми б радили оформляти кредит в першій половині дня, щоб встигнути їм скористатися день в день, щоб заощадити на відсотках. Найчастіше кредит приходить на банківську карту, але є варіанти, коли гроші вам особисто додому принесе кур’єр компанії. З одного боку це виглядає, як приємний сервіс, з іншого – так компанія перестраховує себе, приїжджаючи в квартиру до позичальника.

Погашення кредиту відбувається стандартно: ви можете внести необхідну суму на карту і перерахувати гроші компанії, можете погасити борг через банківське відділення. Який би варіант ви б не вибрали, ми радимо вам попередньо звірити суму боргу з консультантом компанії. Це дозволить уникнути випадкового неврахованого залишку і відповідно штрафних санкцій.

При необхідності мікрофінансові компанії надають лонгація кредиту на термін до 2-4-х тижнів.

Підводячи підсумок, скажемо, що мікрофінансові компанії – це можливість взяти кредит для тих, хто не стільки звик економити, скільки навпаки не може і дня прожити з порожньою кишенею. Недолік – висока вартість кредиту, гідності – оперативність і відсутність бюрократії при отриманні. Компанії відмінно займають свою нішу, будучи цілком затребуваними навіть в економічну кризу. Ну а ми щиро бажаємо вам ніколи не мати боргів і залишатися разом з нами, читаючи наші публікації.

Залишити коментар до запису: Кредит на 5000 гривень.