Чим так небезпечний мінімальний платіж по кредитній карті?

Небезпека мінімального платежу по кредитці

Мінімальний платіж по кредитній карті

Одна з найбільш привабливих особливостей кредитної картки є можливість зробити любі покупки і заплатити тільки за частину з них. Сума цього мінімального платежу розраховується і встановлюється банком і відображає відсоток від вашого загального балансу.

Згуртовуючи тільки обов’язкові платежі, вам вдасться уникнути комісій і штрафів за прострочення. Вам не доведеться турбуватися про погіршення вашої кредитної історії. Одна мінімальні платежі це один із способів, яким банки заробляють на вас гроші. Нараховані відсотки в кінцевому підсумку можуть у кілька разів перевищувати початкову ціну покупок.

Один з кращих способів уникнути цієї небезпеки, це встановити для себе бюджет. Необхідно ретельно вивчити всі ваші доходи і витрати. І визначити, скільки ви можете витратити на вашій кредитній картці і все ще зможете погасити заборгованість до кінця місяця. Але якщо у вас вже виробилася звичка платити необхідний мінімум, переглянете ваш бюджет, так щоб ви могли поступово збільшити ваші платежі. Таким чином, ви зможете швидше виплатити заборгованість і використовувати вільні кошти для інших цілей.

Залишити коментар до запису: Чим так небезпечний мінімальний платіж по кредитній карті?.