ОТП Банк – оформити кредитну картку

ОТП Банк - кредитна картаОтримати кредитну картку ОТП банкаОТП банк – це один з найбільших банків України, який був заснований в 1998 році. ОТП банк є банком з іноземним капіталом. Присутність іноземного капіталу в ОТП банку дає йому можливість видавати кредити та кредитні картки в будь-який кризовий період часу, що і робить донині ОТП банк.

Замовити кредитну картку ОТП Банку онлайн можна за цим посиланням

Присутність ОТП банку помітно у всіх містах України. Кількість відділень ОТП банку становить близько 200 точок обслуговування, одним з основних завдань яких є видача кредитних карток та встановлення кредитних ліній на карти своїх клієнтів.

Кредитні картки ОТП банку є одними з найбільш оптимальних рішень в банківському кредитуванні в яких є оптимальне балансування низьких відсотків і максимально вигідних умов.

ОТП банк: умови кредитування та вимоги до позичальника

  • Вік позичальника – від 25 років
  • Працевлаштування позичальника – офіційне працевлаштування
  • Мета кредитування – на будь-які цілі, крім перекредитування
  • Сума наданого кредиту – до 100 000 грн
  • Документи для оформлення: Паспорт і ІПН

Термін кредитування – безстроковий, при перевипуску кредитної картки, Ви можете далі користуватися кредитом на карт
Кредитні картки від ОТП банку можна оформити та отримати в будь-якому відділенні банку протягом 45 хвилин, і при цьому всьому Ви відразу отримуєте кредитну картку на руки.

Основними перевагами кредитних карт ОТП банку є безвідсотковий період до 55 днів протягом якого відсотки за кредитом не нараховуються. Також ОТП банк власникам своїх кредитних карт пропонує безкоштовний інтернет-банкінг для віддаленого контролю за своїм кредитом, безкоштовний СМС-банкінг який буде повідомляти Вам всю необхідну інформацію по Вашій кредитній картці, а також ОТП банк для власників кредитних карт надає можливість знімати гроші в банкоматі безкоштовно.

Залишити коментар до запису: ОТП Банк – оформити кредитну картку.