Переваги фіксованої ставки

Фіксована ставка по кредиту

Фіксована ставка по кредиту

З фіксованою процентною ставкою, ваша процентна ставка і ваш щомісячний платіж основної суми та відсотків – залишатиметься тим же протягом усього терміну кредиту. Цей тип позик найбільш популярний, бо простий і захищає позичальників від можливих сюрпризів.

 

Переваги

Це правильний вибір, якщо ви думаєте, що ставка може рости в найближчі кілька років і хочете зберегти колишній курс життя.

Стабільність фіксованого платежу основної суми та відсотків захисти вас від можливих економічних коливань, які періодично виникають.

Такі довгострокові кредити дуже популярні і більш доступні, тому що вони стабільні протягом тривалого часу. Але оскільки термін є довгий, у вас буде більше переплата, ніж в короткострокових позиках.

У разі іпотеки ви зможете заощадити чималі гроші, взявши 15-ти річний кредит, на відміну від довгострокового кредиту строком на 20-30 років. Однак у цьому випадку ваші платежі будуть значно вище.

Таким чином, для нас інтерес представляють тільки довгострокові кредити або короткострокові мікро кредити, які можна швидко погасити, в разі зростання процентної ставки.

Залишити коментар до запису: Переваги фіксованої ставки.