ПУМБ Банк – кредитна картка

ПУМБ Банк - кредитна карткаПУМБ банк є одним з найбільш відомих і великих банків серед всіх Українських банків. На ринку надання банківських послуг ПУМБ банк працює протягом строку більше ніж 25 років. ПУМБ банк входить до ТОП-10 найбільших банків України, який обслуговує близько 2,5 мільйонів Українських громадян до своєї мережі відділень, яких налічується близько 3000 точок обслуговування. Розгалуженість мережі відділень ПУМБ банку дає йому можливість пропонувати своїм клієнтам будь-яку банківську послугу в будь-якому місті або селищі України.

Замовити кредитну картку Банку ПУМБ онлайн можна за цим посиланням

Одним з основних напрямків, в якому працює банк ПУМБ, є кредитування, а точніше надання можливості кожному громадянину України отримати кредитну картку з вигідними умовами, відсотками і тарифами. Мабуть, саме кредитна карта від ПУМБ банку є його візитною карткою серед кредиток інших банків.

ПУМБ банк: умови кредитування та вимоги до позичальника

  • Вік позичальника – від 25 років
  • Працевлаштування позичальника – офіційне працевлаштування або пенсіонер
  • Мета кредитування – на будь-які цілі
  • Сума наданого кредиту – до 30 000 грн
  • Документи для оформлення: Паспорт і ІПН

Термін кредитування – безстроковий, при перевипуску кредитної картки, Ви можете далі користуватися кредитом на карті
Привабливість кредитних карт від ПУМБ банку, полягає в тому, що вона наповнена безліччю переваг… По-перше, кредитка ПУМБ дає Вам можливість знімати гроші безкоштовно в будь-якому банкоматі будь-якого банку України та світу. Пільговий період, протягом якого не нараховуються відсотки по кредитній карті, становить 62 дні, що дає Вам можливість скористатися грошима в будь-який момент при терміновій необхідності, і при цьому без відсотків. Кредитні картки ПУМБ банку також захищені від несанкціонованого зняття грошей в інтернеті за допомогою технології 3D-Secure.

Маючи на руках кредитку ПУМБ банку, Ви маєте змогу купувати товари та послуги в розстрочку в будь-якому магазині або на сайті світу. При оформленні кредиту через кредитку ПУМБ банку через мережу партнерів Ви отримуєте додаткові вигоди у формі знижених відсотків.

Залишити коментар до запису: ПУМБ Банк – кредитна картка.