Чи можна отримати іпотеку без застави

Отримати іпотеку без застави

Іпотека без застави

У теорії, якийсь завгодно вид кредиту можна отримати, котрі дають застави. Іпотечний кредит – не виняток. Але на практиці справи йдуть зовсім інакше: оформити іпотеку без застави майже неможливо. Найчастіше, іпотечні позичальники надають в якості застави купується житло. Так банк отримує гарантію повернення дорогого позики.

Банки не дають іпотеку без застави, тому що не хочуть ризикувати. А якщо все ж фінансова організація погоджується на видачу іпотечного кредиту без надання позичальником застави, то умови оформлення такої позики не назвеш вигідними для клієнта. Йдеться про збільшення першого внеску (може скласти до 60%) і відсоткової ставки (від 5 до 16 процентних пунктів). Як бачите, різниця в умовах заставної і беззаставною іпотеки істотна.

Ще одним заходом забезпечення беззаставного іпотечного кредиту може бути скорочення терміну кредитування. Наприклад, іпотека з наданням застави може видаватися на 35 років, а без нього – всього лише на півроку.

Такі умови вигідні тільки тим клієнтам, які хочуть не так купити, як змінити житло на більш дороге і комфортабельне. У такому випадку кредитні кошти будуть своєрідною доплатою до загальної вартості нової квартири або будинку. Виходячи з вищесказаного, укладаємо, що купити нерухомість у кредит без застави можна. Однак умови оформлення такої іпотеки будуть змінені – термін кредитування зменшиться, а відсоткові ставки збільшаться.

Залишити коментар до запису: Чи можна отримати іпотеку без застави.