Як виправити погану кредитну історію?

 

5 способів покращити кредитну історію

Як виправити погану кредитну історію?

Не завжди виходить зберегти кредитну історію ідеальною. Навіть найменша помилка може негативно позначитися на ній. А адже кредитна історія стає важливою умовою для отримання нових кредитів. Банки звертають велику увагу на надійність клієнта. Щоб мати гарантії отримання грошей, варто не псувати кредитну історію, а в разі якщо Ви вже її зіпсували, виправити наскільки це можливо. Зробити це можна по-різному.

 

Пропонуємо Вам 5 перевірених способів виправлення кредитної історії.

  1. Насамперед, потрібно мати достовірні дані про власну історію відносин з банками. Для цього необхідно звернутися в бюро українське бюро кредитних історій. Для того, щоб перевірити кредитну історію, перейдіть за цим посиланням. Помилки ж, пов’язані з псуванням кредитної історії доведеться виправляти іншими методами.
  2. Відмова від зайвих кредитних зобов’язань. Банк зверне увагу на те, як Ви до них ставитеся. Наявність поспішних рішень, хаотичні дії клієнта в минулому викличуть питання і невпевненість банку. Треба серйозно ставитися до всіх зобов’язань.
  3. Своєчасна оплата за рахунками. Акуратність платежів важлива, навіть якщо це рахунки за комунальні послуги. Особливо важливо платити за відкритими кредитами. Відсутність прострочених платежів зробить Вас благонадійним клієнтом в особі банку. А це збільшує шанси на нові вигідні позики.
  4. Виправити погану історію можна за допомогою нових позик. Треба брати позики на невеликі, посильні суми. Закривати їх варто з дотриманням великої акуратності і всіх правил банку. Це дозволить «перекрити» попередні промахи.
  5. Депозит в банку. Депозит і його акуратне зміст в тому банку, де Ви плануєте брати кредит, дозволять легше отримати гроші. Банк може навіть полегшити умови – продовжити термін або зменшити відсотки по кредиту таким клієнтам.

Все ж найкращим виходом стане просто збереження кредитної історії в порядку. Це зажадає акуратності і уважності, але хороша кредитна історія дозволить у майбутньому отримати масу переваг. А погану виправляти доведеться якщо не довго, то дорого. Щоб застрахувати себе від постійно зростаючих боргів і кредитів, варто спробувати на якийсь час відмовитися від такої фінансової допомоги і виплатити вже наявні боргові зобов’язання перед банками. Якщо це можливо, спробуйте жити тільки на свої доходи. Це дозволить з часом не тільки планувати власний бюджет, а й економити. Відкладаючи частину зароблених грошей, Ви застрахуєтеся від необхідності відкриття кредитів і збережіть кредитну історію в порядку.

Залишити коментар до запису: Як виправити погану кредитну історію?.