Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Отримати кредит з поганою КІ

Отримати кредит з поганою КІ

Заборгованість, прострочення за кредитами, невиконання зобов’язань перед банками – основні причини «поганих» кредитних історій. Незважаючи на те, що борги перед банком можуть бути повністю погашені, в кредитній історії буде залишена відповідна позначка. Вона може бути вирішальною у питанні отримання нового кредиту. Отримати позитивне рішення в такому випадку стає набагато важче. Особливо складні ситуації, коли справа із заборгованістю доходило до судового розгляду. Такі клієнти найчастіше не мають шансів на нову позику у банків.

Але в будь-якій ситуації є вихід. Тим, у кого проблеми з кредитною історією насамперед варто звертатися в банки, які звертають мало уваги на кредитну історію клієнта. Такі банки потребують нових клієнтів, тому шанси є у всіх. Але варто розуміти, що кредит буде оформлений на короткий термін, а виплати здійснюватимуться з високими відсотками. Таким чином фінансова організація захищається від невиплати кредиту. Усі ризики співпраці з клієнтами, що мають погану кредитну історію, покриваються за рахунок високих відсотків. Враховуючи невигідні умови, варто відкривати такий кредит тільки в разі гострої, невідкладної необхідності.

Виправити помилки в кредитній історії, на жаль, не можна. Їх неодмінно побачать ті банки, в які буде звертатися клієнт. Але все ж можна зробити історію більш позитивною і викликає довіру. Цей процес займе досить багато часу, особливо якщо він здійснюється самостійно. Але крім того, людина може звернутися в одну з компаній, яка цим займається. Подібна послуга дозволить швидко додати кредитної історії презентабельності, що полегшить процес отримання нового кредиту. Але все ж важливо розуміти, що старі помилки з історії нікуди не подінуться і можуть впливати на рішення банків в майбутньому, тому не варто псувати свою кредитну історію.

Залишити коментар до запису: Як отримати кредит з поганою кредитною історією?.