Cash Point – кредит онлайн на картку та готівкою

Cash Point - кредити онлайнКеш Поінт (Cash Point) – це класична система онлайн кредитування з допомогою якої Ви зможете взяти кредит віддалено на будь-яку карту Українського банку в режимі онлайн. Основною перевагою онлайн кредитування є можливість зарахування кредитних коштів прямо через інтернет на карту, при цьому не звертаючись до відділення банку за кредитом.

Система онлайн кредитування Кеш Поінт з’явилася порівняно недавно, а саме в травні 2011 року і свої послуги вона надає як громадянам України, так і громадянам іноземних держав.

Також система Cash Point займається видачею кредитів готівкою через мережу своїх відділень. За весь час свого існування мережа відділень Кеш Поінт зросла до 300 точок обслуговування з присутністю у всіх великих містах України.

Кеш Поінт: умови кредитування та вимоги до позичальника

  • Вік позичальника – 17 – 70 років
  • Працевлаштування позичальника – не обов’язково
  • Мета кредитування – на будь-які цілі
  • Сума наданого кредиту – до 7 000 грн
  • Документи для оформлення: Паспорт і ІПН + карта будь-якого банку
  • Строк кредитування – до 15 днів, з можливістю продовження

Як Ви вже зрозуміли, система Кеш Поінт є організацією, що спеціалізується на миттєвому кредитування готівкою і онлайн. Якщо Вам потрібні гроші до зарплати або ж потрібні терміново гроші для здійснення і реалізації своїх невідкладних потреб, то система кредитування Кеш Поінт саме та компанія.

Для того щоб взяти кредит в Cash Point, потрібно заповнити заявку на отримання кредиту онлайн на карту на їх офіційному сайті, або звернутися в будь-яке з відділень системи, де Вам нададуть кредит готівкою.

Сплатити кредит Кеш Поінт можна кількома способами – у відділенні Кеш Поінт, онлайн перекладом з картки на картку, в терміналі самообслуговування або за реквізитами через будь-який Український банк.

Залишити коментар до запису: Cash Point – кредит онлайн на картку та готівкою.