3 способи знайти гроші до зарплати

Гроші до зарплати
Гроші до зарплати

Способів отримання грошей в борг до зарплати в умовах сучасної ринкової економіки існує дуже багато. Всі вони розрізняються умовами, наслідками і гарантіями. Пропонуємо вам ознайомитися з найпоширенішими і доступними простим громадянам можливостями отримання грошей у борг на короткий термін і на самих вигідних умовах.

 

Позика у приватного кредитора

Напевно вам доводилося бачити оголошення, що пропонують отримати гроші в борг за годину. Як правило, це оголошення від приватного кредитора. Спосіб простий, але дуже дорогий і ризикований. Процентні ставки за такими кредитами незрівнянно високі, тому вдаватися до такого способу потрібно лише в тому випадку, якщо банки відмовляють у видачі позики, а в ломбард віднести нічого.

 

Банківське кредитування

Найнадійніший спосіб — це звернення в банк або кредитна установа. В даний час багато банків пропонують послуги експрес-кредитування. Така послуга добре підходить для невеликої суми грошей на короткий термін. Дану проблему також вирішують кредитні картки та овердрафт.

На ринку кредитування дуже активно просувається послуга, яка так і називається — позика грошей до зарплати або мікрокредит. Основні умови — це невелика сума позики і короткі терміни повернення. Відсотки нараховуються досить високі, при цьому, позичальник надає мінімальні гарантії.

 

Позика в ломбарді

Ще один поширений варіант швидкого вирішення матеріальних проблем — звернення в ломбард. Якщо у вас є цінні речі (антикваріат, дорога техніка, коштовності), то даний спосіб може вам підійти.

Експерти однозначно сходяться на думці, що техніка — це невигідний для закладання товар, тому вона швидко застаріває. Власники ломбардів додатково підстраховують себе звичайним для таких випадків способом — підвищують відсоток за використання і зменшують суму видачі. Автоломбарди працюють за таким же принципом, як і звичайні. Тільки закладаються в них уже транспортні засоби, як правило, легкові авто.

У квитанції, яка вам буде видана в ломбарді, повинні міститися такі дані:

Назва та адреса компанії;
Паспортні дані позичальника;
Терміни зберігання речі, її назва та короткий опис;
Вартість послуг.

Останнім часом стає дуже популярною послуга отримання позик онлайн. Скористатися такою послугою дуже просто: заповніть анкету на отримання онлайн кредиту, яка відправляється відразу в 5 банків. Це дуже зручний і вигідний спосіб, адже в даному випадку не потрібно ходити по численних відділенням, і можна відразу дізнатися, чи буде виданий грошову позику.

Ссылка на основную публикацию