7 способів швидко погасити іпотеку

Виплатити іпотеку швидко
Як швидко погасити іпотеку

1. Здійснювати більш часті платежі. Звучить досить просто, але постановка такої мети дуже важливо для загальної стратегії. Якщо у Вас є вільні грошові кошти, не дозволяйте їм лежати без діла в сейфі або на вашому банківському рахунку — використовуйте їх для погашення заборгованості. Чим більше ви скорочуєте суму заборгованості, тим більше стає ваш особистий капітал.

2. Ретельно сплануйте ваш сімейний бюджет, максимально переглянете всі розтрати. Позбавтеся від непотрібних витрат і почніть економити. Це є важливою частиною плану швидкого погашення іпотечного кредиту.

3. Погашайте іпотеку раз на два тижні, а не раз на місяць. У кінцевому рахунку, структура, по якій ви платите половину звичайного, щомісячного платежу раз на два тижні означає, що ви робите одну додаткову оплату в році. Існує близько 4-х тижнів на місяць у 365-денний рік, або близько 26-ти двотижневих періодів у році. Пам’ятайте що, заплативши 4000 грн. на місяць, це буде 48 000 грн. у загальному обсязі платежів. Згуртовуючи 2000 гривень раз на два тижні, ви виплатите 52000 грн. на рік. Ви переплатите 4000 гривень щорічно в даному конкретному випадку, але це спосіб збільшення платежів в збалансованому вигляді.

4. Розташуйте погашення кредиту на першому плані витрат у вашому дохідному циклі. Синхронізація виплати з вашої зарплати полегшує бюджетний процес. Тоді ви завжди зможете в першу чергу погасити кредит, згідно вашим іпотечним пріоритетам, а залишкові кошти і витратити на інші цілі.

5. Не знижуйте мінімальний регулярний платіж, якщо падають процентні ставки. Це дуже приваблива можливість отримати більше грошей, щоб витрачати. Якщо ви перш дотримувалися дисципліни, щоб платити за вищою ставкою, ви повинні продовжувати в тому ж темпі, щоб швидше погасити кредит.

6. По можливості, скоротіть витрати по вашій кредитній карті. Якщо ви щомісяця витрачаєте за допомогою кредитки, скажімо, 1000 гривень на місяць, і ви кожен раз в змозі заплатити цю суму боргу, ви можете постійно економити додаткові 1000 грн. на іпотеку.

7. Використовуйте Інтернет-банкінг для автоматичних виплат. Це твердий бюджетний інструмент, який надає вам більший контроль над виплатами, так як ви завжди можете змінити графік автоматичних платежів.

 

 

Ссылка на основную публикацию