Банківський займ: рекомендації, особливості оформлення

Готівковий кредит в ПУМБ банку
Кредит готівкою в банку Пумб

Кредит готівкою — вирішення фінансових проблем

Сьогоднішній ринок банківських послуг пропонує своїм клієнтам безліч кредитних програм. Це покупка автомобіля в кредит, іпотека, кредитні програми для студентів і пенсіонерів. Але самим затребуваним видом банківських продуктів залишаються кредити готівкою.

Звернувшись в банк ПУМБ, кредит готівкою ви можете отримати досить швидко. Говорячи про споживчий кредит, який не вимагає застави та поручителя, можна розраховувати на суму до 50 000 гривень!

Правила отримання кредиту в банку ПУМБ

1. В якості клієнта по цій кредитній програмі будуть розглянуті громадяни України, власники зарплатних карт, співробітники підприємства, яке вже обслуговується в ПУМБі по зарплатній програмою;

2. Необхідні документи:

  • загальногромадянський паспорт;
  • ідентифікаційний код;

3. Макс. сума кредиту — 50 000 гривень;

4. Максимальний термін споживчого кредиту — 3 роки;

5. Валюта кредитування — українська гривня;

6. Банком передбачена комісія 1.78%. Вноситься вона щомісяця.

Цей банківський продукт передбачає погашення кредиту достроково, що дає можливість клієнту раніше передбаченого терміну позбутися обов’язкових платежів (без комісії).

Річна ставка по кредиту всього 22% (кілька років тому вони були більш 30% річних).

Клієнт сам обирає, за якою схемою він буде погашати кредит (стандартної або ануїтет). Тобто, при стандартній схемі погашення щомісячні платежі вносяться рівними частинами. При виборі ануїтетною схеми погашення заборгованості, кожний наступний щомісячний платіж будемо менше попереднього.

Кредити видаються зарахуванням грошей на рахунок клієнта. Тобто після винесення банком позитивного рішення за заявкою клієнта гроші автоматично зараховуються на його розрахунковий рахунок.

Цей раціональний, недорогий кредит не має прихованих платежів та додаткових страховок, що дає можливість клієнту вирішити свої фінансові питання без зайвих витрат і стресів.

Є можливість взяти кредит готівкою в Дельта Банку, який пропонує своїм позичальникам вигідні умови кредитування. Тут представлені кредитні програми для бізнесу, фізичних осіб.

Щоб приватних осіб банк передбачив різні програми, що відповідають різним потребам клієнта.

Якщо виходити з суми кредиту для приватних позичальників, максимальної може бути сума 100000 гривень, термін кредитування — до чотирьох років.

 

До потенційних позичальників Дельта Банк висуває вимоги:

1. Позичальник зобов’язаний мати громадянство України;

2. Вік позичальника повинен бути від 21 року до 65 років;

3. Позичальник зобов’язаний мати стабільний дохід;

4. При подачі заяви про видачу кредиту в банк позичальник повинен мати при собі оригінал загальногромадянського паспорта, довідку про ідентифікаційний код.
Ставки за споживчими кредитами цього банку варіюються від 0.0001% до 24% річних. Більшість програм мають ставку 24% річних. Передбачена банківська комісія за користування кредитом, яка вноситься щомісяця. Схема погашення кредиторської заборгованості, як правило, стандартна, лише деякі програми мають аннуітетную.

Банк пропонує клієнтам дострокове погашення кредиту, що робить позику не таким обтяжливим для сімейного бюджету. Термін кредитування в Дельта Банку від 1 до 2 років, але є і пропозиція з терміном на 4 роки.

Для багатьох програм споживчого кредитування банку передбачений фіксований розмір першого внеску, тобто перший платіж по кредиту буде дорівнює від 7% до 20% від суми загальної заборгованості, в залежності від обраної програми кредитування.

Кредитні програми від Дельта Банку відрізняються великим вибором, простотою і доступністю. Лише деякі програми кредитування вимагають додаткових страхових платежів. Але швидкий розгляд заявки, оперативне винесення рішення банком, цілком можуть компенсувати цей неприємний нюанс.

Ссылка на основную публикацию