Чи дають банки кредит готівкою у Харкові без Довідки?

Кредит готівкою у Харкові
Кредит готівкою у Харкові

Для бажаючих отримати кредит готівкою Харків пропонує кілька варіантів. Який варіант вибрати, залежить від того, яка конкретно сума вам потрібно. Якщо ви просто хочете перехопити тисячу гривень до зарплати, то не варто звертатися в банки і витрачати час на заповнення величезної кількості папірців. Простіше буде звернутися у фінансову організацію, яка видає своїм клієнтам невеликі суми на невеликі терміни. Однією з таких організацій є «Швидкогроші», де можна взяти суму до трьох тисяч гривень на термін до двох тижнів, надавши тільки паспорт і код. Якщо до моменту, коли гроші необхідно повертати, потрібну суму ви віддати ще не можете, можна скористатися пролонгацією договору, заплативши тільки відсотки.

Якщо сума потрібно значніша, тоді по-любому потрібно звертатися в банк. Оформити кредит без довідки про доходи Харків дає можливість в декількох банках, проте сума, на яку зможе розраховувати позичальник, буде обмежена. Наприклад, на сьогоднішній день найбільшу суму в кредит без надання довідки про доходи можна отримати у відділенні банку «Ренессанс», «Альфа-банку» і «Дельта-банку». Ці банки пропонують до 50 000 гривень готівкою. Трохи меншу суму, до 30 000 гривень, можна оформити в банку «ОТП» і в банку «Платинум». У зв’язку з нестабільною економічною ситуацією, яка склалася в Україні в останні місяці, багато банків знизили свій поріг кредитування до максимально можливої ​​суми в 20 000 гривень. Таку суму можна отримати в кредит у відділеннях банку «Креді Агріколь» і «Імекс».

При оформленні кредиту готівкою без довідки про доходи у відділенні будь-якого банку будьте готові до того, що вас будуть детально розпитувати про справжнє місце роботи. Ви повинні будете надати код ОКПО організації, в якій працюєте, її адресу і стаціонарний телефон. Також вас можуть попросити назвати прізвище, ім’я та по батькові вашого керівника і надати мобільний телефон когось із співробітників. Зазвичай банк приймає рішення про можливість видачі кредиту який звернувся до нього клієнтові за пару годин, але іноді ця процедура затягується на добу.

Якщо ви обійшли вже кілька банків і вам відмовили з незрозумілої причини, можна спробувати звернутися до кредитних брокерів. Наприклад, «Кредит Центр» надає послуги кредитування як за рахунок власних коштів, так і є посередником між клієнтом і банком. Робота фахівців цієї організації полягає в тому, що вони заповнюють разом з клієнтом анкету-заявку, яку потім розсилають по банкам, які є їх фінансовими партнерами. Таким чином, клієнт економить свій час на походах по банкам, а правильно заповнена анкета дає йому більше шансів отримати кредит. Між клієнтом і кредитним брокером укладається договір на надання послуг, згідно з яким у разі отримання кредиту клієнт зобов’язується виплатити брокеру суму комісії, яка вказана в договорі. Зазвичай ця комісія коливається від 15 до 25 відсотків від суми кредиту. Природно, якщо брокери не знаходять банк, приголосний видати клієнту кредит, їхні послуги залишаються неоплаченими.

Ще однією установою, де можна отримати швидкий кредит готівкою, є ломбард. Під заставу золота або техніки і по пред’явленні паспорта та ідентифікаційного коду вам можуть моментально видати обумовлену суму. Однак оціночна вартість предмета, який ви вирішили віднести в ломбард, складе приблизно половину від його справжньої вартості. Тому якщо ви не впевнені, що цієї суми вам вистачить на вирішення ваших проблем і по закінченні договору ви зможете без проблем викупити предмет застави, то з ломбардами зв’язуватися не варто. Залишити предмет застави в ломбарді вам буде шкода і ви кожного разу будете продовжувати договір, оплачуючи відсотки, які є досить чималою сумою. Так що в такому випадку простіше буде продати що-небудь, ніж нести його в ломбард.

Як бачите, існує кілька способів розжитися грошима в потрібний момент, проте краще все-таки не влазити в зайві борги, а намагатися жити за коштами.

Ссылка на основную публикацию