Чи можливе зниження відсотків у банку «Російський стандарт» через півроку?

Зниження відсотків у банку Російський стандарт
Зниження відсотків у банку Російський стандарт

Чи практикується зниження відсотків у банку «Російський стандарт»?

Скажемо відразу, що такі ситуації дуже рідкісні, особливо у випадку з банком «Російський стандарт». Розглянути питання зниження відсотків для позичальника може тільки кредитна комісія після особистого звернення позичальника. При собі треба мати документи, що підтверджують особу, а також заяву, де будуть детально і чітко описані причини, за якими банк повинен знизити відсотки. Дуже знадобляться документи про втрату платоспроможності (наприклад, копія трудової книжки, в разі звільнення, нова справа про доходи (якщо вони були знижені), а також інші подібні довідки). Знижувати або не знижувати процентну ставку — залишається виключно в компетенції банку, при чому банк може відмовити в зниженні без пояснення причин. Кількість виплат по кредиту, сумлінність в плані виплат також можуть бути враховані при винесенні рішення.

 

Як знизити щомісячний платіж в Російському стандарті?

По суті, процедура подачі заяви на зниження суми мінімального платежу (на місяць) ідентична того випадку, коли ви хочете домогтися зниження відсотків. Треба надати банку документи, які б достовірно підтвердили факт того, що позичальникові стало важко виплачувати початкову суму ЄМП. Таким документом може стати довідка про нові доходи (якщо вони зменшилися), а також інші документи (наприклад, справа про втрату додаткового доходу, або появі нових витрат). В даному випадку, за частиною витрат не будуть враховуватися ті витрати, які позичальник отримує у зв’язку з влаштуванням на платне навчання, подорожі і т. Д. Що стосується банку «Російський стандарт», то репутація банку показує, що випадки зниження процентної ставки і ЄМП украй рідкісні. В якості альтернативного варіанту — оформлення іншого кредиту (з метою погашення першого) в іншому банку з більш прийнятними умовами.

 

Як зменшити відсоток?

Повертаючись до теми зниження відсотків, можна сміливо сказати, що в 99% банки не знижують процентну ставку, ні через півроку, ні через будь-який минулий термін. Виняток становить лише заздалегідь оформлена кредитна програма, яка передбачає поступове зниження відсотків до певної фіксованої ставки. Трохи більше шансів вийти на більш пільгові умови у тих позичальників, хто оформлений по зарплатній картці «Російського стандарту». Враховуйте також, що процентні нарахування, як правило, погашаються з платежами в перші кілька місяців, далі, в основному, погашається вже тіло кредиту.

Ссылка на основную публикацию