Чи можна отримати кредит безробітному

Як взяти кредит безробітному
Як взяти кредит безробітному

Останнім часом кредити стали досить широко затребувані в нашому житті. Велика частина людей, які живуть в нашому світі, послуги банківських установ з оформлення кредитів, не є чимось незрозумілим і страшним. Практично будь-яка людина, що має постійне місце роботи може взяти позику в банку для особистих потреб: покупка автомобіля або квартири, придбання різноманітних товарів і послуг. Що ж робити людині, яка на даний момент офіційно безробітний? Що робити тому, хто не має постійного доходу або не оформлений на роботі офіційно? Як взяти кредит за відсутності постійного місця роботи? Чи можна отримати кредит безробітним?

Останнім часом кількість безробітних в країні негайно зростає. У 2013 році ряди безробітних поповнили ще 70 000 чоловік. Відповідно до Закону, безробітним є людина, не має постійного місця роботи. Статус офіційного безробітного має також той, хто працює, але не працевлаштований офіційно. Тому, навіть, якщо ви працюєте, але не маєте можливості офіційно підтвердити свої доходи, ви також належите до категорії безробітних.

Ситуація, коли вам терміново знадобиться певна сума готівкою, може виникнути абсолютно несподівано. Самим логічним виходом з даної ситуації є отримання кредиту. Існує безліч банківських установ, які пропонують вам різноманітні кредитні програми. Розібратися з прихованими процентними ставками, комісіями, додатковими пакетами документів тому, хто не має спеціальної освіти практично неможливо.

Кредитні брокери надають значну допомогу в отриманні кредиту безробітним. Ви можете оформити заявку на кредити безробітним на нашому сайті. У вас може виникнути природне запитання: «Де взяти кредит безробітному?» Цю програму підтримують тридцять три банку України.

 

Як взяти кредит безробітному?

Для того щоб взяти кредит безробітному, при заповненні заявки на кредит, необхідно заповнити всі необхідні графи. А в графі «Працевлаштування» вам пропонують кілька варіантів відповідей: неофіційно або самозайнятий. Виберете той варіант відповіді, який для вас є найбільш оптимальним. Перед тим, як натиснути кнопку «Відправити» необхідно перевірити правильність заповнення заявки, щоб уникнути непорозумінь. Оформлення заявки такого виду, дає можливість взяти гроші в кредит безробітним. Сума кредиту безробітним становить до 5 000 гривень. Місячна ставка по кредиту становить три відсотки.

Після того як ви відправите заявку, вона буде оброблятися кредитними брокерами. Вони перевіряють, наскільки правильно і коректно ви вказали всі дані і відповіли на всі питання, зазначені в заявці. Після закінчення години з вами зв’яжеться кредитний брокер і ознайомить вас з рішенням з вашого питання. У разі позитивного рішення вашого питання, фахівець пояснює вам, як і куди прийти для отримання кредиту безробітним. Для отримання готівки на руки вам необхідно пред’явить у банку паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Всі витрати з оформлення та обробки заявки на кредит безробітним бере на себе компанія. Оформлення онлайн заявки — суттєва допомога в отриманні кредиту безробітним. Тепер на питання «Чи можна взяти кредит безробітному?» Ви можете дати конкретну відповідь «Взяти кредит безробітному можна! Причому досить просто, швидко, легко і абсолютно безкоштовно для позичальника ». Не впадайте у відчай і вірте в краще!

Ссылка на основную публикацию