Чи можна отримати кредит готівкою у Запоріжжі без довідки?

Кредит готівкою в Запоріжжі
Кредит готівкою в Запоріжжі

Кредитні продукти банків настільки різноманітні, що при невідкладної необхідності в грошових коштах більше немає потреби обдзвонювати знайомих і рідних в пошуках необхідної суми. Досить звернутися в один з банків, які можуть надати кредит готівкою в Запоріжжі. Навіть якщо у потенційного позичальника немає офіційно підтвердженого заробітку, він завжди може знайти оптимальний варіант у сегменті банківського або мікрофінансового кредитування.

Рейтинг кредитних пропозицій банків Запоріжжя виглядає наступним чином:

· Банк Михайлівський — анонсує надання позички строком до трьох років, максимальна сума визначена в 30 тисяч гривень. Пакет документів, заявлений банком на отримання кредиту мінімальний: паспорт позичальника та ІПН. Ні страховка, ні довідка про одержуваному доході не буде потрібно. Відсотки по кредиту не нараховуються, але щомісяця банк стягуватиме комісію в розмірі 2,99% від суми виданого кредиту.

· Альфа Банк — рекомендує оформити кредит без довідки про доходи в Запоріжжі розміром від 1 000 до 100 000 гривень тривалістю в 36 місяців. Відсоток по кредиту заявлений у розмірі 17,99 відсотка, комісія банку за користування позичковими коштами складає 1,7 відсотка від суми боргу. Більше ніяких зборів, у тому числі і страхових, не потрібно. Серед необхідних документів позичальника — ІПН та паспорт. При розрахунку банківського процента застосовується аннуїтетна схема платежів: вся заборгованість за кредитним договором, включаящая і тіло позики, та нараховані відсотки, вноситься рівними частками протягом усього періоду кредитування. Повна (ефективна) ставка по кредиту складе 55,6% в рік.

· Креді Агріколь Банк в Запоріжжі може видати позику по пред’явленні двох документів: паспорта позичальника і його ІПН, під заявлену процентну ставку 15% на рік. При цьому ефективна ставка, з урахуванням усіх додаткових витрат (комісія при видачі позики 3% і щомісячний збір в розмірі 1,75% від загальної суми) складе трохи більше 59% на рік. Одноразовий комісійний збір у розмірі 3 відсотки — це платіж за особисте страхування позичальника.

· Єврогазбанк, працюючи спільно з Альфа Банком, видає кредити без довідок про доходи під 0,01% на рік. При цьому для кожного позичальника персонально розраховується розмір комісійного збору, який повинен виплачуватися щомісяця. Мінімальна комісія складе 3,1 відсотка, а реальна процентна ставка зросте до 68,7% річних. При бажанні позичальник може погасити наявну заборгованість за позикою до настання терміну закінчення кредитного договору. Ніяких штрафів за це за умовами позичкового договору не передбачається.

· Імексбанк — в його лінійці кредитних продуктів «Супер кредит без підтвердження доходів». Відсоткова ставка спочатку заявлена ​​в 16% річних, але при цьому передбачені комісійні збори. При укладенні договору про кредитування позичальник повинен сплатити 5,99% від повної суми кредиту та щомісячна комісія складе додатково 3,39%. У підсумку ефективна ставка по позиці перевищить 100% на рік. Як і попередні банки, Імексбанк готовий укласти кредитний договір з позичальників при пред’явленні паспорта та ІПН.

Як видно, відсоток по кредитах, оформлених за мінімальним переліком документів, досить дорого обійдеться позичальникові. Один із способів максимально оптимізувати витрати за позикою і домогтися найменшої процентної ставки — представлення повного пакету документів, який включає інформацію про одержуваному доході, наявному ліквідному заставі або наявності фінансово стабільних поручителів. Тоді переплата по кредиту не ляже важким тягарем на плечі клієнта банку, і щомісячні платежі будуть не такими значними.

Ссылка на основную публикацию