Чи можна відкликати довіреність, якщо по ній отримано кредит?

Правила використання довіреності
Правила використання довіреності

Чи можна відкликати довіреність, якщо по ній отриманий кредітДоверенность — досить зручний, і в теж час «небезпечний» документ, який дає право третій особі діяти від вашого імені. При цьому, ви самі вирішуєте, які дії дозволяти здійснювати вашому представнику. Повна (або генеральна) довіреність дає можливість не тільки купувати, або продавати майно, знімати гроші, але й навіть брати кредити від вашого імені.

 

Правила використання довіреності

Якщо людина дає своєму представнику навіть таке право, як оформлення кредитів, він повинен бути абсолютно упевнений в його надійності. Однак видача довіреності ще не означає отримання кредиту, за фактом, банки досить рідко зв’язуються з представниками і хоча закон не забороняє їм видавати позики, банківські установи не сильно хочуть видавати «небезпечний» кредит. Більш того, буде потрібно згоди конкретної особи, на якого оформляється позику і який буде його виплачувати. Якщо ж довіреність видана, кредит отримати вдалося, то з відкликанням довіреності ніяких проблем не виникає — її можна анулювати абсолютно в будь-який момент. У самій довіреності спочатку вказується строк її дії, а також всі дії, якими наділяється третя особа. Відмовитися від уявлення послуг заявника може і сам представник, при чому, абсолютно в будь-який час.

 

Процедура анулювання довіреності

Як і підписання довіреності, процедура її анулювання виконується у нотаріуса, при чому, саме у того, який її реєстрував. Ініціатором скасування довіреності завжди повинен виступати той, хто її видавав. Анулювати довіреність можна навіть у відсутність представника, але, при цьому, дуже важливо, повідомити його про проведену процедурою. Права представника зберігаються до того моменту, як він дізнається про дострокову скасування довіреності. Якщо довіреність анулювалася за терміном давності, повідомляти додатково свого представника не потрібно — в такому випадку договір про передачу прав вважається завершеним.

Ссылка на основную публикацию