Чи видають зараз кредит готівкою без довідки в Маріуполі?

Кредит готівкою без довідки в Маріуполі
Кредит готівкою без довідки в Маріуполі

Кредит готівкою в Маріуполі можна взяти на різних умовах, і навіть без довідки про доходи. Таку послугу надають як банки, так і небанківські установи (кредитні спілки та автоломбарди)

Коли в гаманці раптом виявляється пусто, а гроші терміново потрібні, перша думка, яка відвідує нас — взяти кредит у банку. Але не варто піддаватися першому пориву: кредит готівкою (Маріуполь тут не виняток) іноді швидше і вигідніше отримати поза банківським сектором. І таких можливостей чимало. Головне — зваживши всі «за» і «проти», прийняти оптимальне для себе рішення.

Що пропонують банки

В Маріуполі представлені відділення практично всіх банків, що пропонують різні продукти в сфері кредитування. Причому красиві обгортки можуть бути різними, але принципові відмінності найчастіше відсутні. Там, де заявляється кілька більш низька процентна ставка по кредиту, будьте готові до того, що ви переплатите на комісіях.

Щоб легше було орієнтуватися, наведемо кілька пропозицій від великих українських банків, які дозволяють отримати на руки готівку і мають відділення в Маріуполі.

  • «ПриватБанк» пропонує кредит до 50 тисяч грн. готівкою, дає гроші максимум на 36 місяців з досить хитрою системою нарахування відсотків і комісій. «Разом» виходить значна переплата, зате термінали банку на кожному розі дозволяють зручно вносити платежі і контролювати заборгованість.
  • «Укрсоцбанк» дає готівку тільки під заставу. Зате на строк до 10 років. З разовою комісією і процентною ставкою близько 17,5% річних.
  • Банк «Аваль» видає на строк до 6 років суму до 25 тис. Грн. під 2,99% в місяць. Разова фіксована комісія та комфортні умови у відділеннях банку спрощують взаєморозрахунки.
    Для отримання кредиту в Маріуполі в будь-якому практично банківській установі з вас зажадають пакет документів: довідку про присвоєння ІПН, паспорт і (практично у всіх банках) довідку про доходи. Крім того, обов’язково поцікавляться (негласно) вашої кредитною історією.

Плюси і мінуси кредитних спілок

В Україні на сьогоднішній день працюють близько 600 кредитних спілок. Деякі з них мають представництва в Маріуполі (наприклад, «Азовська кредитна компанія», «КДЦ Професіонал», «Південно-східна Кредитна Компанія»). За статутом кредитна спілка — це організація, побудована за типом кооперативу і видає в кредит гроші членів союзу.

З мінусів співпраці з кредитними спілками можна відзначити наступне: такі організації не є публічними, держава не виступає гарантом по вкладах, співвідношення кількості вкладників і позичальників повинно бути строго визначеним для успішної роботи такої організації. Зате і бюрократії при отриманні кредиту буде менше.

Для тих, хто розраховує на кредит без довідки про доходи (Маріуполь надає такі пропозиції), варто розглянути можливість стати членом кредитної спілки. Але будьте готові до невизначеним термінами отримання позички, більш високим, ніж в банках, відсотками і досить клопіткою процедурі погашення боргу.

Автоломбарди: вигідні умови для власників автомобілів

Якщо ви хочете просто і максимально швидко отримати в кредит готівку, і при цьому є власником автомобіля, оціните переваги автоломбарду. В Маріуполі кілька таких організацій, де, залишивши свою машину на стоянці, що охороняється, ви протягом 20 хвилин без довідки про доходи та поручителів отримуєте гроші на свої потреби.

Чим солідніше і дорожче ваш автомобіль, тим більшу суму на руки ви можете отримати (автоломбарди видають під заставу автомобіля до 70% його оцінної вартості).

Термін договору може бути від декількох днів до шести місяців, причому при необхідності ви завжди зможете його продовжити. З документів знадобляться паспорт, код, документи на автомобіль. Будьте готові до того, що вас попросять підтвердити документально, що ваша машина не в угоні.

Таким чином, ви можете отримати кредит готівкою в Маріуполі на цілком прийнятних умовах. Просто вивчіть кілька пропозицій і виберіть відповідне саме вам.

Ссылка на основную публикацию