Чому кредит на автомобіль — це вигідно?

Взяти кредит на авто

Переваги і умови отримання кредиту на б / у автомобіль в Ощадбанку 

Досить часто доступних грошових коштів на покупку автомобіля, хай і вживаного, не вистачає. Здавалося б, доведеться шукати альтернативні варіанти: брати в борг у родичів або друзів, брати окрему позичку в мікрофінансових організаціях і т.д. Однак, завдяки розвитку системи кредитування, сьогоднішні банки надають кредит на покупку б / у авто.

Куди звертатися?

В Україні є кілька банків, куди можна звернутися за розглянутій послугою. Один з таких — Ощадбанк. Перевагами цієї організації є відсутність комісій, які повинні виплачуватися позичальником щомісяця. Крім того, сам процес оформлення автокредиту в цьому банку відбувається швидко і вимагає мінімальних затрат.

Умови надання кредиту на б / у автомобіль в Ощадбанку

Річна процентна ставка кредитування в даному випадку становить 15,5%. Марка уживаного автомобіля може бути будь-яка. Видача грошових коштів і, згодом, погашення кредиту відбувається в гривнях.

Максимальна сума, яку видає банк — 70% від повної вартості б / у автомобіля. Проте це значення не остаточне, необхідно уточнювати питання вже безпосередньо у самого банку.

Варто відзначити, що банк робить можливим для позичальника дострокове погашення кредиту, на це не накладається ніяких обмежень. При цьому, з того, хто брав позику, не стягуватиметься ніяких комісій.

Максимальний термін кредитування в даному випадку становить 7 років. Цього цілком повинно вистачити для того, щоб повністю погасити заборгованість по старих автомобілів.

Необхідний пакет документів

 • Паспорт;
 • Заявка на кредит;
 • Довідка з місця роботи;
 • Довідка про присвоєння ІПН.

Також можуть знадобитися і інші документи, але, щоб уточнити це питання, необхідно проконсультуватися з співробітниками банку.

Вимоги до позичальника

Перш за все, позичальник повинен бути резидентом України. Інша вимога — співвідношення доходів і витрат, яка буде достатньою, щоб своєчасно і повністю погасити заборгованість.

Кредит на старий автомобіль в Укрсиббанку

Ще один банк, що надає розглянуту послугу і заслуговує уваги — Укрсиббанк. Розглянемо і порівняємо їх умови з умовами Ощадбанку.

Умови кредиту

Річна процентна ставка цього банку становить вже 14,8%, що дещо менше, ніж у Ощадбанку і, можна сказати, це найбільша перевага Укрсиббанку. Процес кредитування та всі його складові здійснюються в тій же валюті, гривнях. Максимальна сума видачі автокредиту невідома, значить, конкретну відповідь з даного питання можна дізнатися тільки у співробітників банку.

Варто відзначити одну важливу відмінність двох банків — в Укрсиббанку видається кредит тільки на новий автомобіль, тоді як в Ощадбанку є можливість придбання б / у автомобіля на видані гроші.

Дострокове погашення можливе, причому, без будь-яких комісій. Що стосується комісії при видачі самого кредиту, вона становить 2,99%. Це є, мабуть, основним недоліком даного банку.

Термін кредитування обмежений планкою в 7 років. Крім іншого, позичальникові доведеться викласти 15% від вартості авто в якості початкового внеску.

Необхідний пакет документів

Кредит на авто Укрсиббанк увазі більш значний пакет документів, ніж в Ощадбанку. Позичальнику потрібно:

 • Паспорт;
 • Довідка про присвоєння ІПН;
 • Анкета для отримання кредиту;
 • Рахунок-фактура на авто;
 • Довідка про доходи за останні півроку;
 • Документи, які підтверджують право власності на активи (нерухомість, авто, депозит);
 • Копії діючих кредитних договорів, якщо такі є;
 • Довідки з банків про залишок заборгованості за кредитами;
 • Документи поручителя (за наявності поручителя).

Основні вимоги до позичальника

Укрсиббанк вимагає від своїх клієнтів стабільний дохід, який буде фактором того, що позичальник здатний в майбутньому стабільно виплачувати кошти по кредиту.

До тих умов, які збігаються і у того, і в іншого банку, можна віднести наступні:

 • Забезпечення: автомобіль;
 • Погашення кредиту відбувається за схемою ануїтет;
 • Марка автомобіля — кожна.

 

Звичайно, порівняння двох цих банків в рамках одного огляду умовне, так як вони займаються видачею різних кредитів: перший банк — на придбання вживаного автомобіля, другий — на купівлю нового авто. Однак, для більшої об’єктивності та обізнаності, позичальникові необхідно розглянути всі варіанти і вибрати для себе найбільш прийнятний і вигідний.

Ссылка на основную публикацию