Чому не дають кредит на машину?

Чому не дають кредит на машину?
Чому не дають кредит на машину?

Пристойний дорогою авто — ознака відбувся успішної людини. Але, не кожен може дозволити собі придбати хорошу іномарку, адже грошей для цього, як правило, потрібно чимало. Як же бути? Купувати підтриману автомашину не хочеться, адже б / у — це зайві і приховані проблеми. Ніхто не зможе сказати точно, причому навіть хороший фахівець, які дії проводилися над авто, «лазили» чи в двигун і що ще могли Намудрували. Тому, на покупку підтриманого автомобіля вирішуються не багато. Більш того, нерідкі випадки, коли набуваючи машину власник отримує підроблені документи або найгірше, номер на кузові не відповідає номеру в техпаспорті. З цим все зрозуміло. Розглянемо варіант покупки вітчизняної машини. Брати її — не резон. Продукцію вітчизняного автопрому важко назвати навіть хорошою. До світових стандартів якості вона не дотягує.

Якщо сімейний бюджет не дозволяє провести покупку новенької іномарки, то можна спробувати звернутися до друзів або родичів за допомогою. Звичайно, це рішення не може бути оптимальним, так як у часи кризи не всі мають вільні кошти, щоб дати їх у борг. Крім того, ніщо так не псує відносини, як фінансові взаємини. Більшість сварок між близькими людьми якраз відбувається через борги.

Кращим рішенням у купівлі нового авто може стати кредит або лізинг. Сьогодні в будь-якому банку діють подібні програми. Придбати автомашину можна з мінімальними переплатами. Але, тут не все так ідеально, як може здатися відразу. Щоб взяти кредит, позичальник повинен буде надати величезне число всіляких документів, серед яких: довідка з місця роботи; папери, що підтверджують, що у акредитованого є додаткові джерела доходу або яка-небудь власність. Гарна кредитна історія також буде грати важливу роль. І, навіть надавши всі необхідні папери в банк, доведеться тривалий час чекати рішення, яке може бути позитивним або негативним. Часто буває і так, що потенційний позичальник, ретельно порахувавши переплату, відмовляється від рішення покупки автомобіля в кредит через невигідність такого придбання. Загалом, якщо ви не знаєте, чому не дають кредит на машину, то банк має повне право не пояснювати вам причину відмови. Дізнатися, що саме вплинуло на прийняття такого рішення не вийде. Якщо в одному банку було отримано відмову, то це не означає, що в іншому теж відмовлять.

Ссылка на основную публикацию