Де отримати позику за паспортом терміново?

Терміновий займ за паспортом
Терміновий займ за паспортом

У багатьох людей траплялися такі ситуації, коли терміново потрібні гроші, а взяти їх просто ніде. Особливо важко, коли мова йде про досить велику суму. Зазвичай в таких ситуаціях люди звертаються в банки, як в перевірені і найбільш надійні організації. Банки України регулярно створюють нові і дуже зручні для потенційних клієнтів програми, серед яких особливо цікавою пропозицією є займ за паспортом терміново. Ви звертаєтеся в один з банків, що пропонують таку послугу, наприклад, в банк Російський стандарт, Дельта банк або будь-який інший, надаєте мінімальний пакет документів, укладаєте договір і отримуєте гроші в борг.

 

Терміновий займ за паспортом: що це і де його отримати?

Досить дивно, але досі, незважаючи на величезну популярність даної послуги, немає точного визначення того, що ж являє собою швидкий, або терміновий кредит. Вся справа в тому, що кожен банк диктує свої правила на цей рахунок.

Основні ознаки, за якими можна визначити терміновий позику, наступні:

  • Видаються на термін до 12-18 місяців;
  • Можна отримати практично миттєво — заявка розглядається не довше 1 робочого дня. Можна отримати позику за паспортом онлайн. Це набагато зручніше, ніж йти в банк і оформляти заявку там, витрачаючи свій час і сили;
  • Часто терміновий кредит не може бути нецільовим. Іншими словами, позичальникові необхідно вказувати, навіщо він бере гроші в борг. Втім, правдивість цієї інформації навряд чи хтось буде перевіряти;
  • Зазвичай позика має дуже високий відсоток;
  • Потрібно мінімум документів. Іноді достатньо одного лише паспорта;
  • На негативну кредитну історію, як правило, ніхто не звертає уваги.

Якщо ви шукайте, де взяти позику за паспортом, можете звернути увагу на даний сайт. Тут можна заповнити просту анкету, не витрачаючи часу на відвідування банку, і вже протягом дня отримати відповідь.

Незважаючи на той факт, що кредит обіцяють видати при пред’явленні одного лише паспорта, краще підготувати додаткові документи. Після складання онлайн-заявки вас можуть запросити в банк для укладення договору. Якщо ви пред’явіть менеджеру додаткові документи, то умови кредитування цілком можуть змінитися в кращу для вас сторону, але не обов’язково.

 

Позитивні сторони термінового кредитування

Такі швидкі позики, особливо якщо розглядати їх онлайн-різновид, мають безліч переваг.

Насамперед, це можливість дуже швидко отримати позику. Іноді форс-мажорні обставини трапляються в кожного, причому без явних на те передумов. І коли гроші потрібно отримати швидко, і немає часу на 3-7 денний очікування рішення банку, а потім і самих грошей, швидкі позики стають кращим рішенням.

Для багатьох клієнтів такі програми є кращими й тому, що в даному випадку не має особливого значення кредитна історія. Через відносно малих сум позики і досить високих відсотків деякі банки України йдуть на такий крок.

Перед оформленням заявки на таку позику обов’язково подумайте, може бути ви зможете трохи почекати і вибрати кредитну програму з більш прийнятною процентною ставкою. Удачі!

Ссылка на основную публикацию