Де видають кредит готівкою без довідки про доходи в Миколаєві?

Кредит готівкою в Миколаєві

Кредит готівкою в Миколаєві можна взяти в будь-якому банку. Усе, що потрібно від вас — прийти у відділення з невеликим пакетом документів і оформити кредит, подавши на розгляд банку заявку.

У співробітників банку можна проконсультуватися щодо умов видачі та погашення кредиту. Так як умови кредитування різняться, ви можете відвідати кілька банків, а після, ретельно все обдумавши, прийти безпосередньо для оформлення позики.

ЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ ГОТІВКОЮ У МИКОЛАЄВІ?

Перш ніж видати гроші, банк буде перевіряти ваші дані. Це природно, адже видача кредитів сполучена з певними ризиками. Також банк вимагатиме дотримання вікового цензу та реєстрації місця проживання.
Що стосується віку, то для всіх банків немає єдиного умови — одні надають кредити тільки з 25 до 70 років, інші — з 21 до 60 років і т.д. Головне, щоб людина була працездатного віку або отримував пенсію. З приводу реєстрації все однозначно — позичальник повинен бути тільки резидентом України.

Як проходить процес оформлення кредиту готівкою?

Вся процедура оформлення, починаючи від того моменту, коли ви переступили поріг відділення банку і закінчуючи тим, коли вийшли звідти з необхідною сумою, як правило, триває не більше 2-3 годин. З собою потрібно мати паспорт та довідку з номером ідентифікаційного коду. Заявка на надання в користування кредитних коштів заповнюється безпосередньо в банку.

В даний час банки дають кредит без довідки про доходи в Миколаєві і поручителів. Звичайно, якщо мова не йде про іпотеку, автокредиті або позику на велику суму. Після реєстрації вашої заявки, відбувається перевірка особистих даних позичальника. Цей момент найбільш тривалий. Втім, якщо у вас вже були успішно погашені кредити, справа піде швидше — хороша кредитна історія може скоротити процес оформлення буквально до кількох хвилин. Бувають, звичайно, і випадки відмови у наданні позикових коштів, але це трапляється вкрай рідко. В основному результат позитивний, і гроші відразу можна отримати в касі.

Банки Миколаєва, до яких варто звернутися:

  • Реннесанс Кредит
  • Альфа-Банк
  • Платинум Банк
  • Дельта Банк
  • ПриватБанк
  • OTП Банк
  • Банк Михайлівський

АЛЬТЕРНАТИВНИЙ СПОСІБ ОДЕРЖАННЯ КРЕДИТУ БЕЗ ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ В МИКОЛАЄВІ

Підходить цей спосіб для тих, хто «дружить» з Інтернетом. На сайті будь-якого банку можна пройти процедуру оформлення кредиту он-лайн.
В цьому випадку заявка заповнюється в електронному вигляді і одним кліком відправляється в банк. Протягом декількох хвилин з вами зв’язується співробітник по роботі з фізичними особами потім, щоб уточнити умови кредиту і відповісти на можливі запитання. Після вирішення всіх необхідних моментів процес реєстрації завершується і залишається тільки чекати відповіді банку. У разі позитивного результату справи ви можете тут же вирушати у відділення за готівкою кредитними коштами, не забувши взяти з собою документи.

Звичайно, потрібно розуміти, що кредит готівкою видається не просто так — за користування цими грошима потрібно буде заплатити певну суму. Ця сума називається процентною ставкою. В банках вона буває різною і може залежати від суми кредиту, періоду, на який він оформляється, і т.д. Це слід враховувати при виборі умов кредитування.

Ссылка на основную публикацию