Експрес кредит — як обзавестися грошима в день звернення?

Експрес кредит
Експрес кредит

Взяти експрес кредит в день звернення — дуже спокуслива можливість. Відсутня біганина і нервування, пов’язана з оформленням документів і отриманням довідок. Все просто і швидко — достатньо мати на руках паспорт і якийсь додатковий документ, який побічно свідчив би про платоспроможність клієнта (водійські права, закордонний паспорт та ін.). В даний експрес кредит в Україні є однією з найпопулярніших послуг. Подібні позики, звичайно, дуже привабливі, але вони мають безліч підводних каменів, з якими обов’язково потрібно розібратися.

 

Як отримати експрес кредит за 1 день?

В даний час існує всього 2 способи, які дозволяють отримати експрес кредит — це безпосереднє звернення в одне з відділень банку або ж в яку-небудь мікрофінансову організацію. Можна додатково заощадити час і оформити експрес кредит онлайн. Особливої різниці між даними способами немає (за винятком, звичайно ж, суми кредиту).

В обох випадках позичальнику необхідно надати анкету, в якій обов’язково вказувалася б правдива інформація по запитуваною пунктам. Також для того, щоб отримати експрес кредит готівкою, потрібно підготувати оригінали або копії паспорта і якого-небудь іншого документа на вибір. Підійде навіть страховий поліс або роздруківка банківського способу.

Єдина відмінність між даними способами полягає в тому, що в разі оформлення кредиту через інтернет в мікрофінансової організації, швидше за все, не потрібно буде навіть виїжджати в банк — при позитивній відповіді гроші перераховуються на вже наявну карту або ж рахунок в одній з віртуальних платіжних систем. Як правило, онлайн заявка на експрес кредит розглядається не довше 1 банківського дня.

Тепер вам відомо, як проводиться процедура отримання експрес-позики. Наступне важливе питання — де його оформити? Якщо розглядати українські банки, то це Приватбанк, Хоум Кредит, ПУМБ, Русский Стандарт та інші. Серед безлічі мікрофінансових організацій найбільш популярні Нанофінанс, Домашні Гроші, Мігкредіт і багато інших.

Обов’язково враховуйте всю серйозність такої угоди. Навіть якщо ви оформляєте позику через інтернет, його все одно потрібно повертати точно в строк.

Серед безлічі рекламних трюків, активно використовуваних банківськими організаціями для залучення нових клієнтів, існують як виключно надумані позитивні моменти, так і реальні переваги, які дійсно заслуговують на увагу.

Так, найголовнішою перевагою для багатьох клієнтів є економія часу. Якщо для оформлення стандартного кредиту, що вимагає обов’язкового підтвердження платоспроможності, потрібно витратити кілька днів, а іноді навіть більше тижня, то у випадку з експрес кредитами все вирішується буквально за кілька годин.

Експрес кредит — як обзавестися грошима за 1 годину?

Ссылка на основную публикацию