Як погасити кредит у банку іншим кредитом?

Як погасити кредит у банку іншим кредитом
Як погасити кредит у банку іншим кредитом

Ситуації, коли може знадобитися взяти кредит на погашення кредиту, виникають досить часто. Подібні види банківських продуктів називаються перекредітованієм або рефінансуванням і являють собою отримання нового кредиту, який буде витрачений на часткове або ж повне погашення іншого позики.

Чи можна погасити кредит іншим кредитом

Кредитні організації постійно працюють над вдосконаленням та покращенням своїх умов, тому раніше взятий грошову позику може в найближчому майбутньому опинитися абсолютно невигідним. Ще однією причиною для необхідності отримання подібної послуги є банальний брак грошей для погашення активної заборгованості. У таких ситуаціях люди беруть кредит на погашення іншого кредиту, щоб не псувати свою кредитну історію.

Щоб зрозуміти, як погасити кредит у банку кредитом, потрібно розібратися в особливостях і умови користування даним продуктом. Отримати подібний позику можна як у банку, який видав діючий кредит, так і в іншому. Однак не кожна кредитна послуга займається перекредітованієм власних продуктів, хоча подібна послуга користується все більшою популярністю.

Великі банки, як правило, беруться кредитувати позичальників, які вже мають зобов’язання за іншими кредитами. Можна отримати гроші на погашення автокредиту або іпотеки. На сьогоднішній день кожен банк робить все можливе для залучення нових клієнтів, тому проблем з тим, як погасити кредит іншим кредитом, бути не повинно.

Схема отримання позики для погашення іншого кредиту приблизно однакова в будь-якому банку. Клієнт просто подає заявку на перекредитування і чекає, поки банк прийме рішення. Якщо чинний кредит був заставний (наприклад, позика під заставу автомобіля), тоді застава буде перереєстрований в новий банк. До тих пір, поки заставне майно клієнта числиться в попередньому банку, новий позичальник може встановити по позиці підвищену процентну ставку, тому кредит ще не є забезпеченим.

Після того як застава буде остаточно переоформлений, процентна ставка знизиться. Таким чином, як правило, надходять в разі автокредиту або іпотечного кредиту. У разі ж якщо позика перефінансіруется в цьому ж банку, кредитополучатель зможе скоротити свої витрати і заощадити час, тому в переоформленні застави не буде необхідності.

Кредит для виплати простроченого позики дозволяє зменшити суми виплат, збільшити терміни, змінити валюту і навіть оформити один загальний кредит, об’єднавши кілька дрібних. У разі ж якщо позичальник бажає знизити витрати і поліпшити умови кредитування, йому необхідно звернутися в свій банк і дізнатися про можливість та умови рефінансування. У випадку якщо у цієї фінансової установи немає власних подібних програм, з таким проханням можна звернутися в інший банк. Подібні послуги дозволяють вчасно погасити прострочений кредит і не зіпсувати свою репутацію і рейтинг.

Де взяти кредит на погашення іншого кредиту?

Залиште заявку на отримання кредиту на нашому сайті — ваша заявка буде відправлена в десятки банків України. Гарантія отримання кредиту в такому випадку складе 90%.

Ссылка на основную публикацию