Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Як взяти кредит з поганою кредитною історією
Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Як отримати кредит з поганою кредитною історією, якщо терміново потрібні гроші? Виявляється, на це питання є не один, а цілих 4 відповіді, здатні допомогти споживачеві.

Взяти кредит з поганою кредитною історією досить проблематично, адже банки, надаючи грошові позики клієнтам, які зіпсували собі репутацію несвоєчасним погашенням, досить сильно малюють. Однак іноді людини, що порушив свої зобов’язання перед банківською установою можна зрозуміти і виправдати, так як сталося це через об’єктивні форс-мажорних обставин. Що ж можна зробити в таких випадках? Адже банківські кредити — один з найбільш ефективних способів, що допомагають споживачам купувати бажані товари.

Як формується кредитна історія

Перед тим як прийняти рішення про видачу кредиту, будь фінансова установа спочатку звертається до єдиної всеукраїнської базі, де міститься кредитна історія кожного, хто використовував розстрочку платежу для придбання товарів, послуг або отримання разових сум по експрес-кредиту.

Для того щоб відповісти на озвучений вище питання, насамперед, слід розуміти, як формується кредитна історія. Тоді людина, замість того, щоб бігати з проханнями: «Допоможіть взяти кредит з поганою кредитною історією», зможе самостійно вплинути на свій борговий рейтинг, зробивши ряд простих кроків по його виправленню.

Головний секрет полягає в тому, що кредитна історія зберігається лише за ті останні два роки, в які відбувалося користування кредитом. Тобто, при бажанні виправити репутацію, можна взяти найпростіший споживчий кредит на якусь скромну суму. Якщо співвідношення доходу і купується речі буде занадто велике, то навіть той банк, з яким зіпсовані відносини, не відмовить у видачі кредитних коштів.

Таким чином, оформивши по черзі два кредити на рік, клієнт просто переписує свою історію відносин з банківськими організаціями. Відповідно, обілити в такий спосіб свою репутацію, можна потім сміливо звертатися до банківських установ з проханнями про кредитування на будь-які свої потреби. Ще одним способом відновити своє чесне ім’я може стати користування кредитною картою. Якщо банк при видачі встановлює для неї якийсь рівень доступних кредитних коштів, то періодичне їхнє використання зі своєчасним погашенням буде ефективним варіантом з відновлення своєї репутації.

Як отримати кредит з поганою кредитною історією

Якщо часу немає, а взяти кредит з поганою кредитною історією (Україна) вже потрібно, то слід бути готовими до деяких труднощів. Пов’язані вони з тим, що банк, видаючи борг грошові кошти, вважає, що це вельми ризиковано. Відповідно до цього, умови укладання угоди можуть бути дуже жорсткими і сильно відрізнятися від звичайних кредитних договорів.

Чого ж слід очікувати людині, яка звертається в банк, якщо до цього він вже трохи зіпсував собі кредитну історію?

1. Високі відсотки. Щоб виправдати ризик, банк, у разі прийняття позитивного рішення по кредиту, швидше за все, підвищить процентну ставку на користування його грошима.

2. Наявність поручителя. Якщо раніше кредит надавався без поручителя, то в описуваних випадках, банк з високою часткою ймовірності потребують одного або двох поручителів, які зможуть продемонструвати високі рівні доходів і хорошу кредитну історію.

3. Застава. Кращою гарантією по поверненню коштів для банку буде цінне майно, яке клієнт надає в заставу фінансовій установі.

Де взяти кредит з поганою кредитною історією Україна

Складно сказати, куди напевно краще буде звернутися за допомогою. Однак є кілька банків, досить лояльно відносяться до минулого клієнтів і здатних видати кредит з поганою кредитною історією, Київ або якийсь інший український місто, де є філії зазначених нижче банків, стають тими місцями, в яких жителі можуть розраховувати на фінансову допомогу.

1. «Ідея Банк» видає прості кредити у грошовій формі. Для цього пропонується спеціальна програма «Нові можливості». Процентна ставка в «Ідея Банк» для таких кредитів дорівнює 31,1% і при цьому в розрахунок йдуть витрати на оформлення і зміст кредиту, які несе клієнт.

2. «Київська Русь» «надає грошові кошти в кредит, але під досить високий відсоток 40,77% на рік. У цю цифру входить разова комісія, розмір якої становить 8% від загальної суми позики і 26% в рік, що нараховуються на надані кредитні кошти.

3. «Правекс Банк» видасть кредит під 33% на рік, максимум на два роки. Тут існує обмеження для максимальної суми — 20 тис. Грн.

4. «Всеукраїнський Банк Розвитку» видає кредити на навчання, але не вимагає при цьому відповідних документів, які б це підтверджували. Кредит надається строком на один рік, максимальна сума — 20 тис. Грн, а річна процентна ставка — 36%.

Підсумок

Таким чином, можна зробити висновок: взяти кредит з поганою кредитною історією в Україні можна, правда, потрібно враховувати психологію банків, які змушені, будуть упевнитися в можливості повернення виданих коштів, і можуть трохи завищити відсотки по користуванню виданими коштами.

Ссылка на основную публикацию