Як законно не платити за кредит

Кожному необхідно усвідомлювати, що в кредитно-фінансовій сфері основні положення закону відстоюють саме ваші інтереси, просто ви про це не знаєте. Банки сподіваються, що ви про це не знаєте і намагаються усією своєю сутністю показати, що ви маленька рибка, яка не може нічого зробити в даному питанні, а вони величезні кити, які задавлять вас, тільки ви спробуєте кинутися. Знайте, це не так!

Більшість людей мають дуже серйозний стереотип і страхи, що якщо вони не платять свій кредит, то їх посадять. Це абсолютно не так! Людина не несе ніякої кримінальної відповідальності за несплату боргу, так як борг є цивільним правовідносинами, яке засноване на вільний вибір: як кредитор вільно дав кредит, взявши на себе ризики неповернення, так і людина, взявши кредит, взяв на себе ризики неповернення. За великим рахунком борги можна не віддавати, і це абсолютно законно і офіційно, тільки потрібно робити це, так би мовити, в правильних рамках, коли людина правильним чином облаштовує і діє юридично. Тоді банк нічого не може з людини взяти і борг просто списується на підставі закону. Таким чином, людина офіційно нікому нічого не винен.

Закон сьогодні досить сильно захищає позичальника, як за беззаставними, так і за заставними кредитами. Повторимо, що, коли ви брали кредит, банк брав на себе всі ризики, що чітко визначено в законі про банківську діяльність. Цей факт неповернення вже закладений в банківській економіці, фінансах і бухгалтерії, тобто вони, заздалегідь видаючи вам кредит готові, до того, що ви його не повернете. Так що знайте про це! У банку є всі економічні можливості, як законні, так і фінансові, щоб списати вашу заборгованість. Якщо з вас нема чого взяти — з вас нема чого взяти. Головне, лише правильно діяти і тоді ви зможете захистити як свої фінанси, так і своє майно, а секрет як правильно діяти повинні розповісти юристи.

Крім того, це стосується людей із заставними кредитами, то заставне майно можна врятувати, так як схем для цього також безліч. Одна з них — це висновок заставного майна з-під застави на підставі закону або шляхом певних маніпуляцій, затягування і неможливість дозволити банку забрати заставне майно, що в підсумку призводить до того, що банк домовляється з вами на ваших умовах.

Як реагувати на телефонні дзвінки банківських колекторів, смс-ки і всякого роду листи?

Все що вам говорять по телефону, або те що ви читаєте в смс-ках або в листах — це чистої води обман: про кримінальну відповідальність, що у вас все завтра заберуть і т.д. Все це не так! Протидіяти цьому дуже просто, навіть якщо ви дуже сильно вразливі — не читайте банківські листи або читайте, а потім розривайте і викидайте. Знайте, ніяких наслідків від цього не буде. Не відповідайте на дзвінки банківських співробітників, заносите їх в чорний список, а смс-ки періть. Домашній номер телефону можна поміняти, і ніхто вам дзвонити не буде. Якщо ви можете змінити номер мобільного телефону, також це зробіть. Якщо не можете, просто не відповідайте на телефонні дзвінки банку.

Якщо ви підняли трубку, то все що кажуть вам неправда. Вам телефонує менеджер, який вас не знає і його найняли, щоб він вам телефонував. На його моніторі пишеться інформація про вас і те, що він повинен сказати. щоб ви злякалися. Виходячи з досвіду банку, менеджер говорить те, на що люди реагують: що до вас приїде мобільна група, що завтра опишуть все майно і т.д. Завдання його проста — він не збирається слухати ваші життєві проблеми, про те, що у вас немає грошей, або хтось хворіє і то що вам ніде жити, йому все одно. Його задача проста, змусити вас прийти сьогодні на банківське відділення і заплатити хоч якісь гроші.

Що робити, коли у вас немає грошей платити кредит?

Рішення №1: реструктуризація. Це система зниження банківських щомісячних виплат і продовження договору. Майже кожен банк передбачає пролонгацію кредиту при неможливості виплати. Вам лише необхідно зателефонувати на гарячу лінію або ж в банківське відділення з паспортом і ІІН для переоформлення договору.

Рішення №2: рефінансування. Це взяття другої позики для погашення кредиту, що діє і отримання деякої грошової суми на ваші потреби. Здійснюється для людей з офіційним місцем роботи і чистої кредитною історією. Знайти подібні кредити можна тут: позику грошей до зарплати.

Рішення №3: звернутися до юриста. Юристи мають досвід у вирішенні питань з банками. Юрист знає як спілкуватися з колекторської службою і при незаконності їхніх дій може скласти скаргу в поліцію, НБУ або прокуратуру. За послуги юриста необхідно буде заплатити.

Якщо вищенаведені рішення не підходять у вашій ситуації, то залишається єдиний варіант — не платити банку.

Як законно не платити кредит банку: 3 способи

Оформлення банкрутства для юридичної особи. Якщо згідно із законом України юридична особа визнана банкрутом, то його майно продається на торгах або аукціонах і отримані грошові кошти віддаються кредитору. У стандартній ситуації вилучення застави, позичальник залишається боржником без додаткових виплат.

Визнання незаконності в підписанні кредитного договору. Таке можливо при різкому падінні курсу гривні і подібних обставинах. Відповідно до закону українська гривня — це єдина в яких одиницях отримувати проведення грошових операцій на території України, а значить, кредити, взяті у валюті, можуть бути визнані недійсними.

У будь-якій ситуації, ви не зможете довго не платити кредит і ховатися від банків. Необхідно знати Закон і діяти в згоді з ним, щоб не платити кредит або найняти юриста, щоб невеликий позики не привів до тривалої судової тяганини.

Ссылка на основную публикацию