Коли зникне інформація про відмову з кредитної історії?

У яких випадках кредитна історія може псуватися
У яких випадках кредитна історія може псуватися

Що робити, якщо вам відмовили в кредиті?

Насправді, ситуація дуже проста, бо в даному випадку від ваших дій не залежить нічого. Якщо ж, у вашому випадку, мова йде про систему БКІ, то в ній фіксується тільки спроба отримання кредиту (подача заявки), і не більше того (відмови та причини відмови там немає). Що стосується внутрішньої бази даних кожного окремого банку, то подібна інформація зберігається у них завжди і не видаляється.

 

У яких випадках кредитна історія може псуватися?

Насправді, не завжди кредитна історія псується з вини замовника. Іноді, дані можуть внести помилково (наприклад, дані про прострочення, якої не було через плутанину в датах). У цьому випадку треба відразу піти в банк, вказати на помилку, брати довідку в інспектора про те, що прострочення \ штрафу не було. Можна роздрукувати кредитну історію, щоб було видно наочно. Правильним кроком буде звернутися в БКІ і підняти кредитну документацію (коли є сумніви в місці виникнення помилки), тоді ви зможете побачити, хто і коли зробив помилку. Після запиту в банк і відправки з нього підтвердження історію повинні виправити. Якщо ж так вийшло, що КІ зіпсована з вашої вини (неправильні дані, прострочення, отримані штрафи, ухилення від виплат, безліч кредитів), то стерти дані можна. Можна лише виправити кредитну історію в кращу сторону, виплачуючи вчасно заборгованість і зменшуючи суму боргу.

 

«Очищення» кредитної історії за гроші

Очистити історію можна тільки не зовсім легальним шляхом — звернувшись до співробітника банку, а саме в службу безпеки і домовитися за певну суму про очищення історії. Зрозуміло, робити це можна тільки негласно, і в разі виявлення, ви зробите собі тільки гірше. Також очистити історію можуть хакери втручанням у банківську систему, але цим способом тим більше краще не користуватися, адже він несе за собою адміністративну відповідальність.

Ссылка на основную публикацию