Короткостроковий кредит

Взяти короткостроковий кредит
Короткостроковий кредит

Нерідко людям невідкладно потрібні кошти на придбання потрібних для них речей. Необхідність термінової оплаті навчання, дорогого лікування або яких-небудь інших значних потреб може виникнути несподівано, не залишивши часу для збору потрібної суми.

Тоді прийнятним для потенційного клієнта є короткострокову позику, що передбачає видачу необхідної кількості грошових коштів швидко, просто, на вигідних для позичальника умовах. Найчастіше даний кредит видають на НЕ невеликі суми, терміном до одного року.

Найчастіше такі кредити беруть юридичні особи, щоб покрити заборгованості по заробітній платі, підвищити оборот коштів, і, отже, збільшити свій дохід.

Фізичним особам короткострокові позики дають можливість оплатити бажані товари та послуги. Умови отримання цього кредиту прості в порівнянні з іншими (достатньо заповнити онлайн-заявку на кредит). Видача кредиту також супроводжується меншою кількістю формальностей.

Головний недолік цього виду кредитування — високий відсоток переплат, однак для подібних позик це необхідний захід обережності (при короткостроковому кредитуванні ризики набагато вище).

Досить затребуваним серед фізичних та юридичних осіб зараз є овердрафт — вид позики, що дозволяє витрачати більше, ніж залишилося на Вашому рахунку. Тобто, беручи короткостроковий кредит-овердрафт, Ви можете користуватися грошима банку (існує певний ліміт) і повертати цю суму, як тільки зможете.

Для юридичних осіб овердрафт — це засіб, що підвищує оперативність і надійність грошових виплат своїм партнерам. А приватним особам зручно використовувати короткострокові кредити, здійснюючи покупки і регулярні платежі.

Ссылка на основную публикацию