Короткостроковий кредит на 1 місяць. Де його взяти?

Короткостроковий кредит
Короткостроковий кредит

Короткостроковий кредит на місяць — це свого роду кредитна операція, вироблена банком. Позичальник отримує на руки певну суму грошей. За великим рахунком, такий кредит відрізняється від стандартних пропозицій тим, що термін, протягом якого кредитоотримувачу потрібно повернути борг, скорочується в кілька разів.

Переваги короткострокових кредитів

Так званий кредит на 1 місяць має безліч переваги перед стандартними середньостроковими і довгостроковими кредитами, які будуть корисними саме для позичальника. Перш за все, для отримання подібного кредиту від позичальника потрібна наявність мінімального набору документів. У більшості випадків потрібен тільки паспорт.

Рішення про видачу короткострокового кредиту приймається банком протягом 1 робочого дня. У разі якщо позичальник вирішив погасити такий борг раніше встановленого терміну, до нього не будуть застосовані штрафні санкції. Договір на отримання позики зазвичай оформляється без застави, без надання довідки про доходи та без поручителів.

Незалежно від того, чи є потенційний позичальник юридичною або фізичною особою, сума короткострокової позики може розрізнятися — все залежить від банку. В даний час практично кожен банк України надає можливість отримання короткострокової позики. Найбільш вигідні умови пропонує Дельта банк, Приватбанк, ПУМБ та ін.

Де і як отримати короткостроковий кредит?

Зручніше і швидше за все короткострокову позику на місяць можна отримати через інтернет. Насамперед, це зручно тим, що потенційному позичальникові не потрібно їхати в банк, щоб дізнатися умови доступних пропозицій. Досить просто заповнити заявку на отримання короткострокової позики і дочекатися дзвінка менеджера. Заповнити таку заявку можна на цьому сайті.

Потрібно відзначити той факт, що в порівнянні з періодом до кризи, процентна ставка по подібним позиками зросла. Якщо брати в середньому, то розмір ставки коливається від 13% до 18% у національній валюті та на рівні 13-14% в зарубіжній.

Термін погашення короткострокової позики може бути різним. Зазвичай він становить від 1 до 24 місяців. Найвигідніше брати саме позики на 1-2 місяць, тому в даному випадку не доведеться вносити щомісячні платежі з «плаваючою» відсотковою ставкою. Якщо кредит оформляється на більш тривалий термін, то виплата по ньому відбувається рівними сумами відповідно до спеціального графіком — це обговорюється з банківською організацією в індивідуальному порядку в момент складання договору.

Ссылка на основную публикацию