Кредит без довідки про доходи — з нами це дійсно реально

Кредит без довідок
Кредити без довідок про доходи

В даний час банки України стали все частіше пропонувати клієнтам оформлення кредитної картки. Але більшість людей все ще налаштовані скептично і не до кінця розуміють, в чому перевага такого виду кредитування.

Ви можете без труднощів отримати кредитну картку на дуже привабливих умовах. Сама картка оформлюється абсолютно безкоштовно. Спочатку кредитна лінія буде мінімальною. Її подальше збільшення може відбутися залежно від вашого середньомісячного доходу. Усі кредитні карти випускаються міжнародного зразка за системою Visa Classic, що забезпечує широкий спектр її використання.

 

Серед основних переваг такого способу кредитування можна виділити наступні:

  1. Оформивши кредитну карту, ви зможете отримати кредит без довідки про доходи в будь відповідний час і в зручному місці. Їй можна розплатитися в магазині чи ресторані або отримати готівку в магазині.
  2. Кредитний ліміт по карті встановлюється в трьох, чотирьох або п’ятикратному розмірі від рівня вашого щомісячного сукупного доходу. Як правило, по звичайній карті Visa Classic ви можете отримати кредит без довідок в розмірі до 10 000 грн. Якщо є необхідність, можна оформити картку більш високого рівня, але за це доведеться доплатити.
  3. Усі кредитні картки міжнародного зразка, отже, взявши кредит у банку без довідки про доходи, ви зможете користуватися картами як під час подорожі за кордоном, так і при оплаті товарів в інтернет-магазині.
  4. Як правило, банк встановлює деякий пільговий період — це час, протягом якого за свій кредит без довідок і поручителів ви не будете платити відсотки. Такий період може становити від 30 до 55 днів.
  5. Погашати взяті за допомогою карти кредити готівкою без довідки про доходи можна як одноразовим платежем, так і невеликими частинами. Так ви можете платити всього 5-10% від суми позики на місяць. Такий спосіб погашення не поставить у скрутне матеріальне становище.
  6. Отримавши подібний кредит у банку без довідки про доходи, ви зможете без праці оплачувати свої рахунки, наприклад, за телефон або послуги ЖКГ. Це стане цілком реальним і можливим при підключенні до інтернет-банку.
  7. Всі витрати по кредитній карті в обов’язковому порядку фіксуються і з легкістю відстежуються. Таким чином, ви завжди зможете проконтролювати рух коштів по карті, а також більш раціонально використовувати гроші, взяті в кредит.
  8. Якщо ви часто їздите в закордонні відрядження або збираєтеся зробити подорож, кредитна карта позбавить вас від необхідності шукати місце, де обміняти гроші. Практично в кожному іноземному банкоматі ви зможете скористатися картою і взяти кредит у банку без довідки про доходи в місцевій валюті. Від вас буде потрібно лише зразкову знання курсу валюти по відношенню до гривні, для того щоб визначити суму, яку необхідно перевести в готівку. Крім того, ви зможете розплатитися карткою в будь-якій іноземній магазині чи ресторані.

При виборі банку, в якому ви плануєте оформлення кредитної картки і, відповідно, надалі отримувати кредити без довідок необхідно орієнтуватися на те, наскільки широкий асортимент карт пропонує банк, на реальну річну ставку по кредиту, максимальну суму ліміту, тривалість пільгового періоду погашення.

Великі банки намагаються максимально скорочувати пакет документів, які будуть потрібні для оформлення картки. Для того, щоб у подальшому взяти кредит без довідки про доходи, вам буде потрібно тільки паспорт та свідоцтво ІПН. Весь процес отримання карти значно спрощений, тепер ви можете її отримати, відправивши заявку по інтернету. Після цього вам передзвонять для уточнення деяких питань. Потім вам необхідно буде відвідати відділення банку виключно для того, щоб залишити підпис на договорі і забрати вже готову карту.

Таким чином, взяти кредит без довідок стає справою одного дня, так як рішення про видачу карти обов’язково буде прийнято в день звернення. Якщо ви не дуже дружите з інтернетом, то оформити карту і, згодом, отримувати кредити без довідок про доходи ви можете і традиційним способом, звернувшись до будь вподобане вам відділення банку. Менеджери докладним чином пояснять, як взяти кредит без довідки про доходи за допомогою оформлення картки, допоможуть визначитися у виборі виду карти і швидко оформлять всі необхідні папери. Про те, де взяти кредит без довідки про доходи, оформивши кредитну карту, ви зможете дізнатися негайно, вибравши онлайн оформлення.

Ссылка на основную публикацию