Кредит без поручителів і довідок про доходи в Україні?

Кредит без поручителей та довідок
Кредит без поручителей та довідок

Кредит без поручителів і справокБивают випадки, коли потрібно взяти кредит, але Ви не маєте офіційного місця роботи. Такий факт може перешкодити взяти кредит в банку, проте на сьогоднішній день існує безліч фінансових організацій, які надають кредити для населення без довідок і поручителів, а також без застави.

Так склалося, що в нашій країні є дуже проблематичним швидко зібрати всі необхідні документи на оформлення того чи іншого кредиту, а також офіційної заробітної плати не завжди достатньо для погашення позики. Але так як кредит без довідок сьогодні досить затребуваний, багато банків намагаються пом’якшити свою кредитну політику на користь клієнта. У ситуації велику конкуренцію банки намагаються урізноманітнити спектр своїх послуг і для залучення клієнтів вони готові оформляти кредити без підтвердження офіційного доходу.

 

Чим привабливі кредити без довідок про доходи?

Для клієнтів такі кредити привабливі тим, що процес оформлення відбувається набагато швидше, адже для отримання грошей Вам необхідно надати мінімальний пакет документів. Як правило кредит без довідки про доходи оформляється протягом одного дня і для цього потрібно тільки ідентифікаційний код і паспорт. Також при видачі подібних кредитів банки враховують вік клієнта, який повинен бути в межах від 21 до 60 років.

До негативних сторін такої позики можна віднести високі процентні ставки, якими банки знижують можливі для себе ризики, а також кредит без поручителя обмежується невеликим лімітом. У разі, якщо Ви надаєте додаткову інформацію, яка може служити гарантією виплати боргу, то банки можуть знизити початковий відсоток.

 

Що варто враховувати при отриманні кредиту без довідки про доходи та поручителів?

При оформленні кредиту без поручителів і довідок Вам потрібно уважно вивчити всі пункти кредитного договору, а також дізнатися у співробітників банку максимально повну інформацію про умови кредитування, щомісячних платежах, і інших моментах пов’язаних з позикою.

Щоб підібрати оптимальний варіант необхідно ознайомитися з пропозиціями декількох банків і прорахувати розміри щомісячних платежів. Після чого можна буде вибрати той, який стане посильним для Вас, а переплата за відсотками буде мінімальною.

Ще один момент, на який варто звернути увагу — це Ваша кредитна історія. Не потрібно думати, що якщо Ви оформляєте кредит без довідки про доходи, то банк не буде перевіряти Вас на надійність і платоспроможність. При наданні паспорта співробітник банку може відправити запит до Українського бюро кредитних історій і отримати звіт про виплати за попередніми кредитами. Тому для отримання кредиту без довідок краще мати хорошу кредитну історію, тому що в противному випадку Вам можуть відмовити.

Також при подачі заявки на подібний кредит банк може попросити інформацію про Ваше місце роботи та розмір заробітної плати. Цю інформацію теж дуже просто підтвердити, зателефонувавши роботодавцю і задавши відповідні питання. А значить, що ці дані краще не спотворювати.

Більш охоче банки надають кредити без поручителів і довідок, якщо у клієнта відкритий депозитний рахунок в цьому ж банку. Єдиною умовою є те, що термін погашення кредитної позики не повинен перевищувати термін закінчення депозитного договору.

 

Види кредитів надаються без довідок про доходи та поручителів

Найбільш прийнятним варіантом кредиту без довідок про доходи та поручителів є оформлення кредитної картки. В окремих банках ліміт по кредитній карті на таких умовах може досягати 75 000 гривень. Для отримання кредитної картки Вам потрібно заповнити заявку і чекати рішення банку, співробітники якого зателефонують Вам і запропонують умови кредитування.

Кредитна карта має багато переваг, основними з яких є:

  • Простота у використанні. Якщо Вам терміново знадобилися готівкові гроші, то не потрібно йти в банк і підписувати безліч документів, досить просто знайти банкомат і зняти в ньому гроші.
  • Зручність для банку. Якщо Ви виплатили кредитний ліміт, а вам знадобилися додаткові кошти або Ви хочете збільшити кредитний ліміт, то співробітникам банку не потрібно готувати додатковий пакет документів. Досить просто оформити заявку і збільшити ліміт карти.
  • Безпека. Кредитна карта захищена додатковими параметрами захисту, такими як пін-код і фраза-пароль, так що ніхто крім Вас не зможе зняти з неї гроші або розплатитися карткою в магазині.

Другим видом кредиту, що надається без поручителів і довідок, є POS кредит на невелику суму, приблизно до 20 000 гривень. Такі кредити найчастіше оформляють на покупку побутової техніки або меблів безпосередньо в місцях продажу. Як правило перевірка клієнта для такого кредиту поверхнева і є велика ймовірність, що його оформлять. Якщо Вам потрібен кредит саме для таких цілей, то краще оформляти його безпосередньо під час покупки.

Третім видом кредиту буде споживчий кредит на різні цілі. Такий кредит отримати набагато складніше, але все-таки можна. Кредит без поручителів і довідок буде обмежений невеликою сумою позики, а також його видають на термін не більше 3 років. Відсотки для кредиту без застави будуть вище, ніж у звичайного, в деяких випадках вони можуть досягати 60% річних. Проте, не дивлячись на жорсткі умови кредитування, банки йдуть на зустріч своїм клієнтам і оформляють подібні позики.

На останок хочеться сказати, що під час підписання кредитного договору Ви погоджуєтеся на всі умови кредитування і берете на себе відповідальність і зобов’язання по виплаті основного боргу, а також відсотків за користування послугою. При недотриманні умов банк має право звернутися до суду і вимагати повернення грошей в судовому порядку. Саме тому уважно читайте кредитний договір, щоб бути впевненим в тому, що Вам зрозумілі всі пункти і умови кредитування.

Ссылка на основную публикацию