Кредит до зарплати в Україні, коли терміново потрібні гроші

Кредит до зарплати в Україні
Кредит до зарплати в Україні

Отримати гроші до зарплати хочуть всі, кому вони терміново необхідні. Існують два способи отримання грошей — кредит і позика. Вони вже перевірені і виручають користувачів всіх країн.

Що таке кредит до зарплати?

Це спосіб отримання грошових коштів, які виплачуються або готівкою, або переводяться на банківську карту клієнта. З цього моменту ними можна користуватися так, як ви хочете, але обов’язкова умова — погасити кредит до зарплати ви повинні не пізніше 20 днів. Інакше процентна ставка буде рости, і ви ризикуєте стати банкрутом.

Отримання кредиту готівкою

Готівкові кошти вже не потрібно знімати з картки. Вони надходять у ваше розпорядження, ви можете їх витрачати, купуючи необхідні речі і виконуючи давні бажання. Готівкові гроші виплачуються відразу ж після оформлення документів.

Переказ грошових коштів на картку

Ви можете зняти гроші з картки, а можете розплачуватися за покупки прямо банківською картою. І той, і інший варіант прийнятний. Відсоток за оплату кредиту спишеться прямо з картки. Це зручно, так як для погашення кредиту вам не потрібно з’являтися в банку і стояти в довгій черзі.

Як отримати кредит?

Для отримання кредиту не потрібен цілий пакет документів — довідки про доходи за три останні місяці, довідки про те, що у вас є постійне місце роботи, не потрібно нотаріально завіряти документи. Ви звільняєтесь від цих рутинних зборів. Досить просто показати паспорт, і кредит у вас в кишені!

  1. Зайдіть на сайт вподобаного вам банку, що надає дану послугу.
  2. Залиште заявку на отримання кредиту. Вам потрібно буде вказати ПІБ, місце роботи, термін служби, суму заробітку, телефон.
  3. Після обробки заявки менеджером, він зателефонує вам і уточнить заповнені вами дані, а також проінформує вас про те, коли ви зможете стати володарем кредиту.
  4. Під’їхавши до офісу банку, з вашого паспорта знімуть копію, ви підпишіть деякі документи.
  5. Зробиться виплата грошових коштів або на банківську карту, або готівкою.

Куди можна витратити кредит?

З моменту перерахування грошей ви стаєте їх господарем, тому самі вирішуєте, куди вкласти гроші. Це може бути оплата освіти вашої дочки, покупка автомобіля, гаража, запчастин, технічний огляд, поїздка або подорож, дорогий ремонт і т.д. Приводів може бути багато. Адже бажань і потреб у нас хоч відбавляй!

Як погасити кредит?

Коли кредит виплачений банком, вважається, що свої зобов’язання він виконав. З цього моменту починаються ваші. Банк визначає конкретну дату, яка стає останньою для погашення кредиту. Зазвичай ви повинні будете внести гроші протягом 20 днів з моменту отримання кредиту. Гроші можна вносити невеликими частинами. Вони можуть списуватися з вашої банківської карти, або вноситися вами особисто в одному з його офісів.

На що варто звернути увагу?

Зверніть увагу на розмір процентної ставки. Сума кредиту може бути однією, а сума, яку ви повинні будете виплатити зовсім інший. Як правила, сума, яку ви виплачуєте в 1.5-2 рази перевершує початкову. Оцініть свої можливості. Адже в якщо ви не погасите борг в обумовлений термін, сума збільшиться у зв’язку із зростанням процентної ставки. Уважно прочитайте всі документи. Зверніть увагу, що деякі банки після погашення вами кредиту, можуть знову вам його дати без вашого звернення в банк, тобто кредит стане автоматичним. Ретельно обдумаєте, чи варто отримувати кредит, особливо якщо не впевнені у виплаті заробітної плати в обумовлений термін.

Що таке займ до зарплати?

Займ являє собою ще один спосіб отримати гроші до зарплати. Позичальником виступає фізична або юридична особа, яка видає вам гроші без поручителів і встановлює термін виплати.

Чим відрізняється позику від кредиту?

  • Позичальником може виступати фізична особа. Кредитуванням займаються банки.
  • Погашається позика одноразовим платежем. Кредит можна погашати частинами.
  • В якості матеріальної цінності виступають в позиці не тільки гроші, але і коштовності. Кредит видається тільки в грошовому еквіваленті.
  • Позика зазвичай видається без відсотків. На кредит завжди встановлюється процентна ставка.
  • Папери на кредит оформляються в будь-якому випадку. Для позики паперу заповнюються тільки в разі, якщо ви берете суму, в 10 разів перевищує вашу зарплату.

Кожен з нас вирішує, що йому вигідніше — виплачувати гроші банку частинами або виплатити всю суму позики одноразово; взяти гроші чи коштовності; користуватися готівкою або коштами на картці. Але в будь-якому випадку не варто забувати про зобов’язання і перед кредиторами, і перед позичальниками. Тому тверезим поглядом оціните свої можливості, особливо, якщо зарплату вам затримують.

Ссылка на основную публикацию