Кредит готівкою у Львові без довідки про доходи в банках України

Кредит готівкою у Львові
Кредит готівкою у Львові

Багато жителів Львова для вирішення своїх фінансових труднощів користуються такою послугою, як отримання кредиту. Взяти кредит готівкою в місті Львів можна в самих різних організаціях.

 

Кредит готівкою в банках Львова

Найвідомішими і популярними організаціями, які дозволяють отримати кредит готівкою у Львові без довідки про доходи є банки. Найбільш популярні серед мешканців Львова такі банки як Приватбанк та Ощадбанк. Вони пропонують дуже великий асортимент кредитних програм, які надаються на різноманітних умовах. Так що кожен потенційний позичальник зможе взяти кредит готівкою в Львові на таких умовах, які підійдуть йому найкраще.

Щоб взяти кредит готівкою в банках Львова, незалежно від різних додаткових умов, позичальникові необхідно надати банку стандартний набір документів, який, як правило, включає в себе довідку про наявність постійного місця роботи та довідку про доходи. Ті мешканці Львова, які хочуть отримати гроші в кредит в Львів без довідки про доходи, можуть оформити його через інтернет. Подати заявку на онлайн кредит у Львові можна на цьому сайті. Заявка на швидкий кредит готівкою без довідок відправляється відразу в кілька банків, після чого потенційному позичальникові залишається лише дочекатися зворотних дзвінків від уповноважених співробітників і вибрати найвигіднішу пропозицію.

 

Якщо не хочеться звертатися в банк

Якщо з якихось причин немає бажання або можливості отримати кредит у банку, можна звернутися в один з кредитних спілок Львова. Головною умовою отримання позики в даному випадку є членство в такій організації. Щоб вступити до кредитної спілки, необхідно пред’явити паспорт з пропискою у Львові, а також ІПН.

Отримати грошовий кредит за кілька хвилин можна в одному з львівських ломбардів. Величина суми, яку отримає позичальник, залежить від вартості наданого ним застави. Клієнт отримує на руки не тільки гроші, але і заставний квиток, який підтверджує факт укладання угоди.

Якщо немає ні цінного застави, ні необхідних довідок, то отримати грошовий позику можна у приватного кредитора. Факт надання грошей у борг підтверджується розпискою. У розписці обов’язково вказуються паспортні дані учасників угоди, сума кредиту, термін та умови його повернення і т.д. Розписку потрібно обов’язково завірити у нотаріуса.

Таким чином, отримати гроші в борг у Львові можна звернувшись в банк, ломбард, кредитні спілки або до приватного позикодавцеві.

Ссылка на основную публикацию