Кредит готівкою в Луганську — як отримати за 1 день?

Кредит готівкою в Луганську
Кредит готівкою в Луганську

Жителі Луганська, як і жителі будь-яких інших міст України, користуються кредитами для купівлі різних речей або рішення раптово виниклих фінансових труднощів. Отримати кредит готівкою в Луганську можна як у банку, так і в небанківської організації або у приватної особи. Позичальникові залишається лише вибрати найоптимальніший варіант.

 

Куди жителі Луганська звертаються в першу чергу?

У більшості випадків люди, охочі взяти кредит готівкою в Луганську, звертаються в банк. Луганські банки, такі як Приватбанк, Ощадбанк, Дельта Банк і багато інших пропонують різноманітні програми кредитування. Для отримання недорогого кредиту позичальникові потрібно підготувати певний набір документів. У більшості випадків основними з них є довідки, що підтверджують наявність постійної роботи і доходу. Однак, з причини дуже жорсткої конкуренції на ринку, банки Луганська і всієї України пропонують своїм потенційним клієнтам таку послугу як експрес кредит. Оформити таку позику можна з мінімальним пакетом документів. Отримати кредит готівкою в Луганську без довідки про доходи з гарантією отримання можна навіть не виходячи з дому, скориставшись Інтернетом. На даному сайті доступна онлайн заявка на кредит готівкою в Луганську. Вам залишається лише заповнити її, дочекатися дзвінків співробітників банків, вибрати найкращий варіант і отримати свій займ.

 

Кредит за 1 день не в банку

У разі якщо банк відмовив, то можна звернутися в одну з мікрофінансових організацій Луганська. Такі організації видають короткострокові кредити, як правило, невеликими сумами і під високі відсотки. Щоб взяти гроші в кредит в Луганську в одній з таких організацій, потрібно мати на руках лише паспорт з луганською пропискою та ІПН.

Також отримати швидкий грошовий кредит можна в одному з ломбардів Луганська. Але в цьому випадку потрібно мати заставу, вартість якого відповідала б розміром потрібного позики. Вартість представленого застави оцінюється в ломбарді. Клієнту видається заставний квиток, який підтверджує факт укладання угоди, і гроші.

Якщо немає ні застави, ні потрібних довідок, то отримати гроші в позики можна у приватного інвестора. Такі кредитори видають грошові позики під розписку. У розписці докладно вказуються всі умови угоди, що укладається. Крім паспортних даних обох сторін, вказується розмір позики, відсотки, умови і термін його погашення та інші нюанси. Розписку потрібно завірити у нотаріуса.

Ссылка на основную публикацию