Кредит не виходячи з дому

Кредит не виходячи з дому
Кредит не виходячи з дому

Зараз оформити кредит не виходячи з дому є можливим, хоча така послуга з’явилося порівняно недавно, причому потенційний позичальник може оформити позичку у формі кредитної картки, навіть не залишаючи офісу або будинку. Необхідна умова для отримання такої послуги — наявність прописки або реєстрації потенційного позичальника в місті, в якому відбувається оформлення кредиту. Розмір позики на кредитній картці, яка оформлена даними чином, залежатиме від рівня зарплати клієнта.
Оформлення істотних кредитів, наприклад, іпотека або автокредит, можливо за допомогою мобільного банкіра. В даному випадку заповнити анкету і виконати інші формальності можна дійсно в домашніх умовах, проте все одно, щоб підписати кредитний договір, доведеться відвідати банківське відділення.
Не секрет, що зараз кредитний ринок все більше розвивається. Одним з останніх його інноваційних проектів є онлайн кредит, причому в цьому нічого дивного немає, оскільки у Інтернеті великі грошові вкладення, тому це дає можливість оформити кредит не виходячи з дому. Грошові кошти при онлайн-кредиті переходять від однієї особи до іншої на деякий термін і під певну процентну ставку.
Гідністю такого кредиту є простота його оформлення, тільки відсотки по кредиту злегка вище, а терміни — коротше, ніж по позиці, отриманому в банку. Під час оформлення кредитної заявки онлайн у вас можуть поцікавитися про цілі одержуваного кредиту і планах по його поверненню. Для отримання кредиту не виходячи з дому, слід відшукати борговий сервіс в інформаційному каталозі. Потім потрібно знайти на банківському сайті форму заявки для отримання кредитної картки. В даному випадку факт того, що клієнт у банку не присутній, значення не має, оскільки онлайн-заявку вважають повноцінною анкетою, відомості по якій перевіряються настільки ж ретельно, як і при приватному режимі.
Ось чому відомості про себе потрібно надавати згідно дійсності. Якщо навмисне змінити деякі факти в своїх даних, то це надалі буде розглянуто в якості шахрайства. Працівники банку розглядають заявку, а потім передзвонюють за вказаною вами номером телефону. Залишається тільки чекати самого моменту видачі кредитки. За рекомендаціями фахівців, перш ніж заповнити анкету, необхідно ретельно ознайомитися з усіма банківськими умовами. У кожного банку умови свої, однак, є деякий стандартний набір.

Основними умовами, на яких оформляється кредит не виходячи з дому, є:

  • Вікові обмеження;
  • Наявність реєстрації або прописки клієнта в регіоні розташування банку, де передбачається відкрити кредит;
  • Стаціонарний телефон;
  • Наявність стажу роботи на останньому місці щонайменше 3 місяців;
  • Підтвердження щомісячного доходу.

Після того, як процес онлайн реєстрації буде пройдений, клієнту висилається поштою пластикова кредитна картка. Її необхідно активувати за допомогою дзвінка в банк або банкомату. Лише тоді можна буде повноцінно її використовувати.

Трапляється, що банки оформляють кредитки своїм перевіреним і надійним клієнтам без їх попередньої згоди. В даному випадку отримання карти ні до чого не зобов’яже клієнта. Тільки після її активації клієнт стає позичальником. Одночасно з картою приходить і договір про її видачу. У разі активації карти клієнт автоматично приймає умови кредитного договору. Ось чому слід спочатку детально його вивчити, перш ніж знімати гроші. Однак така знахідка в своїй поштовій скриньці буває іноді досить приємною, оскільки деякими банками надається пільговий період погашення кредиту.

Ссылка на основную публикацию