Кредит під заставу автомобіля — Etachki

Оформлення кредиту під заставу авто - Etachki
Etachki — кредит під заставу авто

В Україні взяти гроші в кредит під заставу автомобіля можна в компанії Etachki. Це компанія займається так само і викупом авто. Отже, як можна взяти кредит під заставу Вашого автомобіля у компанії Etachki.

Сума кредиту залежить від Вашого автомобіля, що б зрозуміти яку суму Ви можете отримати за своє авто, необхідно пройти на сайт компанії за цим посиланням, і оцінити свій автомобіль, оцінка відбувається онлайн, абсолютно безкоштовно. Під заставу приймаються легкові автомобілі усіх марок до 2000 року випуску і «на ходу». Саме на сайті розраховується сума кредиту, яку Вам можуть надати, процентну ставку і всі додаткові платежі. Після оцінки автомобіля, тут же на сайті Ви залишаєте заявку на зустріч з фахівцем компанії Etachki, а він вже на місці оглядає Ваш автомобіль. Ви можете вибрати відповідний час для зустрічі і під’їхати в офіс компанії, офіси компанії є в таких містах України: Київ, Дніпропетровськ Львів Миколаїв, Одеса, Харків. Але якщо Ваше авто зареєстроване в іншому місті, це не проблема, Ви все одно можете отримати кредит від цієї компанії. Просто потрібно буде під’їхати в офіс найближчого з Вами міста, наприклад, жителям Запоріжжя буде дуже зручно приїхати до Дніпропетровська.

Оціночна вартість розрахована на сайті може дещо змінюватися, як у більшу, так і меншу сторону, залежно від стану Вашого автомобіля. Там же у фахівця Ви можете дізнатися найбільш підходящу і вигідну для Вас програму кредитування і задати всі питання, якщо вони у Вас залишилися.

З документів знадобляться Ваш паспорт, ІНН, свідоцтво про реєстрацію авто, якщо Ви перебуваєте в шлюбі, то знадобиться свідоцтво про шлюб і паспорт та ІПН дружини (чоловіка) а так само їх присутність при оформленні документів. Згода дружини (чоловіка) не вимагається, якщо автомобіль є Вашою особистою власністю (тобто був куплений до шлюбу, або у Вас відповідно оформлялися документи при угоді купівлі продажу). Оформлення кредиту займає, десь 2:00 часу (огляд авто, вибір підходящої програми, оформлення документів), гроші Ви отримаєте відразу ж після підписання всіх необхідних документів.

Перевага компанії Etachki в тому, що після підписання договору, процентна ставка та інші умови, не змінюються, а так само є програми кредитування при яких машина не вилучається на зберігання компанією, і Ви можете продовжувати нею користуватися. Кредит під заставу автомобіля видається в не залежності від Вашого працевлаштування (навіть офіційно не працевлаштованим). З можливістю дострокового погашення кредиту,% нараховуватися тільки за фактичний час використання кредиту. Так само якщо у Вас виникли труднощі з погашення кредиту в цьому місяці, Ви можете звернутися до вашого фахівця і домовиться про метод вирішення цієї проблеми.

Ссылка на основную публикацию