Кредитна карта без довідки про доходи (Україна): Огляд банків, які видають

Кредитна карта без довідки про доходи Україна
Кредитна карта без довідки про доходи Україна

Якщо дивитися на підсумки першого півріччя 2013 року, то можна помітити зростання числа банків (статистика по п’ятдесяти найбільшим фінансовим установам), в яких можливе оформляти кредитки без довідки про доходи: число таких банків з початку року зросло ще рівно на дві установи. Це є показником більшої зацікавленості банків у залученні нових клієнтів при збільшенні ризику неповернень, що, в свою чергу, компенсується досить високими ставками (см. Таблицю №1).

Дані станом на середину липня 2013 підтверджують нашу інформацію про те, що кредитна карта без довідки про доходи оформляється в семи найбільших банках України. Число п’ятдесяти найбільших банків при цьому розраховане відповідно до розмірів активів (при цьому в розрахунок не бралися овердрафти, що випускаються під зарплатні картки працівників діючих підприємств). Якщо порівнювати список на початок року, то до переліку таких банків, як:

  • АктаБанк,
  • Альфа-Банк,
  • Дельта Банк,
  • ПриватБанк,
  • «Фінанси та Кредит»,
  • тепер приєдналися Кредитпромбанк і PlatinumBank.

Якщо розглядати максимальний кредитний ліміт, яким обдаровує власника кредитна карта без довідки про доходи Україна, то можна помітити збереження стабільності: банки можуть встановлювати за такими кредитними картками ліміти все того ж рівня в п’ятдесят тисяч гривень. Саме такий ліміт отримують багато клієнтів, оформляючи карти Дельта Банку і Кредитпромбанку.

При цьому варто зауважити тенденцію, що кредитна карта без довідки про доходи Київ оформляється значно легше. Це легко пояснити наявністю великої концентрації головних офісів банків саме в столиці, великим числом відділень, а також банківських клерків, які роблять швидкий професійний аналіз прогнозної платоспроможності клієнтів: перевіряють їх благонадійність, відсутність в так званих чорних списках неплатників і здійснюють контроль за ідентифікаційним номером (ІПН ) відносно зарплатних податків, підтверджуючих наявність фактичних регулярних доходів потенційного позичальника. Здійснюється контроль достовірності інформації, що надається клієнтом, методом дзвінка пов’язаним з позичальником особам: подружжю, повнолітнім дітям, роботодавцям і т. Д.

Після позитивно проведеної планової процедури контролю видається кредитна карта Київ, якщо ви є зареєстрованим жителем столиці, або ж кредитна карта Україна, якщо ви постійно проживаєте в якомусь іншому місці.

Не варто забувати про те, що банківський сервіс постійно розвивається і така послуга, як банкінг, наприклад, дає можливість користуватися зручним сервісом кредитна карта онлайн Україна.

Розглядаючи основні показники діяльності банків в цьому напрямку, можна зайнятися рейтингом за найнижчими ставками користування засобами, доступними по кредитній карті протягом одного фінансового року від тих банків, які і входять в число 50 найбільших організацій, що пропонують кредитні картки без довідки про доходи. Дані станом на 12.07.2013 р

При цьому важливе значення мають подібні рейтинги за найнижчими ставками за користування коштами за допомогою кредитних карт і від набагато менших банків, також пропонують кредитні карти без довідок про доходи клієнтів.

Окремо хотілося б поговорити про легкий відкритті так званих інтернет-карт, дуже зручних для онлайн-розрахунків, до яких вдається все більшу кількість мережевих магазинів, спрощуючи і роблячи більш безпечною роботу своїх кур’єрів. Для цих цілей вам знадобиться карта, яка буде не нижче, ніж Visa Classic. При цьому потрібно не забувати про функції розблокування можливості оплати будь-яких покупок в межах існуючого ліміту через інтернет. Все залежить від внутрішньобанківських правил: карта може бути розблокована відразу в режимі онлайн, або вам все ж доведеться відвідати банк, щоб підтвердити ваше бажання відкриття такої можливості.

Наприклад, кожен клієнт Приватбанку може розблокувати свої карти через систему «Приват24». Найчастіше на таку реєстрацію та безпосереднє прикріплення нової карти витрачається не більше п’яти хвилин часу, звичайно, за умови того що сам «Приват24» працює справно, на що є деякі нарікання клієнтів. Після того як карта буде прикріплена, ви повинні самостійно дозволити проведення платежів через інтернет і встановити місячний ліміт на такі платежі, що повинно обов’язково робитися з метою додаткової безпеки ваших коштів від стороннього несанкціонованого доступу.

Увага! Украй не рекомендовано використання для платежів в інтернеті зарплатних карт або карт, в яких розблоковано кредитний ліміт. Не забувайте про свою фінансову безпеки, яка зайвої ніколи не буває, тим більше в інтернеті, де існує маса шахраїв, хакерів, які прагнуть отримати доступ до ваших грошей.

Якщо ви помітите якісь дивні зміни в стані вашого карткового рахунку, то негайно звертайтеся в службу безпеки банку-емітента, який повинен вжити всіх необхідних заходів для контролю ситуації і прийняття відповідних дій за процедурою, встановленою банком і законодавчими нормами.

Якщо ви налаштовані на серйозний шопінг або дропшоппінг, то заведіть для цього спеціальну карту Visa Classic, за допомогою якої ви і будете проводити всі свої платежі.

Якщо ви плануєте лише епізодичні покупки за допомогою такої карти, то вам варто скористатися альтернативним варіантом і оформити в Приватбанку так звану віртуальну візу — Visa Інтернет. Ви її отримаєте в зручному особисто для вас відділенні банку всього лише за 35 грн., Але не зможете користуватися цією картонній картою з кодами в банкоматах, так що враховуйте цю особливість.

Можна заощадити і отримати свою віртуальну візу безпосередньо через систему «Приват24», не покидаючи свого житла. Наберіть послідовно «Налаштування» -> «Карти» -> «Замовити нову карту» і отримаєте дані своєї карти по внутрішній пошті «Приват24». Таке замовлення буде абсолютно безкоштовним!

Ссылка на основную публикацию