Кредитна карта GOLD «Максимум» від Альфа Банку до 75000 грн.

Кредитна картка Альфа Банк Голд Максимум
Кредитна картка Альфа Банк Голд Максимум

Тепер ви можете оформити кредитну карту Альфа Банк Gold Maximum, не виходячи зі свого будинку! Ви не хочете витрачати час на відвідування банківського відділення? Любіть по можливості вирішувати всі питання через інтернет? Тоді кредитна карта Альфа Банк Голд — це те, що вам потрібно. Ви можете замовити її в режимі онлайн, заповнивши заявку на даному сайті. Вже через кілька днів ваша персональна кредитна карта Альфа Банк буде готова і доставлена за вказаною адресою. Вам не доведеться платити ні копійки за доставку картки в офіс, додому або в будь-яке інше вказане вами місце. Ніяких витрат, всього пара днів чекання, і ви зможете особисто відчути всі переваги кредитної картки Gold від Альфа Банку.

Умови кредитної картки Альфа Банк Голд Максимум

Золота картка випускається і обслуговується протягом року абсолютно безкоштовно! Залежно від виду карти, клієнту буде запропонований пільговий період кредитування терміном до 55 днів за ставкою в 0,01% річних, або ж зняття готівки в банкоматах українських банків без жодних комісій.

Максимально доступний кредитний ліміт по карті — 75 тисяч гривень. Альфа Банк випускає не іменні та іменні картки за бажанням позичальника. Крім цього, банк надає можливість отримання додаткового доходу. Власник картки може отримати до 16 відсотків річних на залишок особистих коштів на золотий карті.

Оформити заявку на кредитну карту Максимум від Альфа Банку можна через інтернет, не витрачаючи час на поїздку в банк. При замовленні кредитки через інтернет-банкінг або контакт-центр, карта буде швидко доставлена кур’єрською службою в будь-який населений пункт України!

Кожному власнику золотий кредитної картки від Альфа Банку доступний цілий набір різних безкоштовних сервісів, що надаються в комплекті з картковою: використання інтернет-банкінгу, підтримка контакт-центру в цілодобовому режимі, додатки для смартфонів, можливість поповнення балансу мобільного телефону з кредитної картки через інтернет.

Відгуки про кредитну картку Альфа Банк Голд Максимум

В інтернеті є безліч позитивних відгуків про кредитну картку Голд від Альфа Банку.

Антон Г., Дніпродзержинськ, фрілансер:

«Нарешті мені вдалося знайти банк, який дійсно працює! Замовив карту Голд на сайті, через півгодини передзвонив оператор і уточнив, куди її потрібно доставити. Саму кредитку мені привіз кур’єр прямо додому і абсолютно безкоштовно! Дуже задоволений і всім рекомендую ».

Ольга П., Біла Церква, вчитель музики:

«Не думала, що зможу отримати золоту карту зі своєю скромною зарплатою. Але Альфа Банк розвіяв усі сумніви! Карта Голд — це саме те, що я шукала не один рік. Величезне спасибі Альфа Банку! »

Залишайте свої відгуки про кредитну картку Голд від Альфа Банку нижче!

Ссылка на основную публикацию