Кредит від ПриватБанка: готівкою, на квартиру, на автомобіль

Кредит від ПриватБанка

Чому стратегічні програми «Приват Банк кредит» лідирують на банківському ринку серед аналогічних пропозицій? Вся справа в унікальній лінійці кредитних продуктів для всіх і кожного!

Згідно з останніми даними, як і набагато раніше, програма «ПриватБанк кредит» займає лідируючі позиції в списку аналогічних комерційних пропозицій на банківському ринку за всіма фінансовими, і не тільки, показниками. В цілому, кредитна лінійка продуктів, поряд з іншими Приват-пропозиціями складають близько 15% всіх операцій в банківській системі України.

Примітно, що з моменту заснування в 1992 році основним бізнесом ПриватБанку були виключно зарплатні проекти, а також забезпечення фінансової діяльності конгломерату «Приват».

Задовго до того, як з’явився грошовий кредит ПриватБанк, цей банк першим в Україні приєднався до членів міжнародної платіжної системи VISA International (1996). На сьогоднішній день, на його частку припадає понад 50% (!) Усіх платіжних карт (включаючи кредитні), випущених в українській державі.

Національна мережа обслуговування найбільшого банку країни не може не вражати своєю глобальністю:

  • Перший за масштабами філіальної мережі по всій Україні (близько 3400) і за її межами (Росія, Латвія, Грузія, Кіпр, Італія, Португалія, Пекін і Алма-Ата).
  • Перший з впровадження в Україні послуги інтернет-банкінгу «Приват24».
  • Перший в Україні за обсягом активів, грошових переказів, депозитів фізосіб, кредитного портфеля і, відповідно, прибутку (23,2% ринку).

Як і чому українці беруть гроші в кредит в ПриватБанку?

За даними авторитетних досліджень, 35% фізичних осіб і 38% корпоративних клієнтів вважають ПриватБанк лідером банківського ринку країни, — а це більше, ніж у 7 банків, наступних за ним за списком, разом узятих. Крім цього ПриватБанк вважається одним з найбільш інноваційних банків світу, завдяки таким нововведенням як платіжні міні-термінали, одноразові SMS-паролі, QR-коди для входу в Інтернет-банкінг, онлайн-інкасація і десятки різних мобільних додатків. Стратегічна місія Приват Банку проста — забезпечити такий же простий доступ до всіх банківських послуг кожного клієнта.

Саме завдяки інноваційним розробкам, благородної мети, перевіреної роками надійності і унікальним у своєму роді послугах, Приват банк завоював довіру мільйонів простих громадян і солідних підприємців. Отже, що ж знаходиться в кредитному портфелі Привату, і яка планка його соціальної значущості?

Кредит готівкою ПриватБанк

Почнемо з головного: «Приват Банк» НЕ пропонує класичні продукти з готівкового кредитування фізичним особам. Але, він надає можливість оформити грошовий кредит ПриватБанк у вигляді пластикової кредитної картки «Універсальна Gold» або «Універсальна» з лімітом до 25 000 гривень на обумовлений термін.

Майте також на увазі, що для відкриття кредитної картки досить надання паспорта, зате надання додаткових документів може вплинути на суму доступного Вам кредиту.

Платіжна пластикова карта «Універсальна» — це найпростіший спосіб в форматі «гроші в кредит ПриватБанк». Ви можете оформити і отримати її абсолютно безкоштовно і гранично оперативно, а також користуватися кредитними коштами практично безоплатно протягом пільгового 55-денного періоду.

Важливо! З цієї карти можна знімати готівку в будь-якій точці світу. Більш того, можна активувати депозитне властивість і отримувати 10% на залишок особистих грошей.

Споживчий кредит ПриватБанк «На всякий випадок»

За допомогою цієї картки у Вас є можливість в потрібний момент користуватися кредитним лімітом, встановленим в індивідуальному порядку. Оплачуйте свої покупки готівковим або безготівковим розрахунком вже сьогодні, не відкладаючи життя на потім, всього за 2.5% на місяць без прихованих комісій — такі ж прості умови, як і на карті «Універсальна».

Важливо! Витратити кредитний ліміт Ви можете всього лише 1 раз і протягом 30 днів — ця кредитна лінія не поновлювані, а термін користування лімітом по карті обмежений.

Персональний кредит готівкою ПриватБанк

Цей вид позики надається і видається тільки власникам пенсійних і зарплатних карт ПриватБанку на термін 6-36 місяців, в сумі 5 000-50 000 гривень, за фіксованою процентною ставкою 0.01% річних, але з комісіями за оформлення — 2% і щомісяця — 2% від початкової суми заборгованості.

Важливо! При закритті Вашої зарплатної або пенсійної картки банк може зажадати дострокове погашення кредиту.

«Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка» від ПриватБанк & Партнери

Це послуги ПриватБанку для власників карт «Універсальна», «Універсальна Gold» і елітних карт Infinite, Platinum, Elite, World Signia, за допомогою яких Ви можете розраховуватися за послуги і здійснювати покупки, оплачуючи тільки частина їх загальної вартості. Решту суми можна вносити на карту рівними платежами щомісячно, без відсотків і комісій.

Важливо! Ви можете дізнатися доступну суму ліміту, відправивши SMS з текстом ‘chast на номер 10060.

Кредит на авто ПриватБанк і Кредит на б / у авто ПриватБанк

Даний продукт дозволяє не тільки отримати ключі від машини, техпаспорт і нові номери вже через 1 годину, а й придбати вподобаний автомобіль прямо з майданчика банку дешевше на 6%. Все тому, що Приват дає рішення по розстрочці за 30 хвилин і бере оформлення документів в ДАІ на себе. Вибір за Вами: нове авто з planetavto.com.ua, авто з автосалону або старе авто c planetavto.com.ua за ставкою 23%, 25% і 25% відповідно.

Важливо! Ви отримуєте систему GPS-моніторингу та державну реєстрацію автомобіля в подарунок тільки в разі покупки нового автомобіля з planetavto.com.ua.

Кредит на житло ПриватБанк

Ви можете взяти кредит на квартиру ПриватБанк, а також на купівлю будинку, житла в новобудові, комерційну нерухомість і земельну ділянку з planetestate.com.ua на вигідних умовах — доступні ціни, знижена кредитна ставка і оперативне оформлення конфіскованої нерухомості.

Важливо! Кредит ПриватБанк умови по даній пропозиції: початковий внесок 25%, максимальний термін 20 років, процентна ставка 18% річних, без прихованих комісій та платежів. При оформленні страхуєтеся Ви, Ваша нерухомість і Ваша працездатність. Більш того, Ви вправі взяти вподобану нерухомість в довгострокову оренду, якщо Вам не по кишені платіж за іпотечним кредитом.

Висновки

Таким чином, кредит ПриватБанк відгуки можуть бути спірними, оскільки програми кредитування від Привату підійдуть не всім. Звертайтеся до найближчого відділення і дізнавайтеся всю необхідну інформацію по цікавить Вас кредитному продукту в подробицях з перших вуст! Очевидно одне: на сьогоднішній день, Приват Банк пропонує громадянам України програми споживчого кредитування в партнерстві з провідними торговельними, ріелтерськими і автомобільними компаніями.

Давайте домовимося так, ви дивіться матеріал і пишіть мені, чи все підходить / не підходить, в будь-якому випадку.

  • Знаків набагато більше, зважаючи на можливі правок. Тим більше, я збирала матеріал по крупицях.
  • Опісанаіе занадто маленьке і я не змогла вставити ще 1 розбавлений ключ.
  • І взагалі по ключам: їх дуже багато, різні побажання за їх місцезнаходженням ви вказали, = тому, може, щось десь і не так, як ви хотіли.
  • Заголовків більше 2, але я вжила ТОЧНО все ключевікі.
  • Я побачила цю статтю саме такий, до того ж я не знала, куди вона пишеться, який потрібен формат.
Ссылка на основную публикацию