Кредити від IFinance.ua

Грошові позики IFinance.uaIFinance (АйФінанс) можна вважати одним з виразно зручних сервісів мікрокредітной ринку, який пропонує вигідні умови для отримання позики в Україні очьбистро і без посередників. Кредит на банківську карту онлайн за 15 хвилин можна реально оформити через IFinance.
У зв’язку зі стрімким розвитком фінансових послуг онлайн, розвивається і сфера кредитування онлайн. Безліч фінансових установ виходять на ринок онлайн фінансування. Однією з таких компаній виступає організація iFinance.ua, яка надає клієнтам сучасну послугу мікрокредитування в режимі онлайн. Даний сервіс функціонує на ринку вже близько двох років і має свою базу споживачів.

Сервіс iFinance — фінансова установа ТОВ «ФК« Інвест Фінанс », зареєстроване з 18.02.2016 р Організація має необхідну ліцензію з правом на надання фінансових послуг.

Онлайн кредити iFinance

Сервіс iFinance надає своїм клієнтам продукт — мікрокредити онлайн на будь-які цілі, характерними особливостями якого є видача кредитних коштів позичальнику в дистанційному режимі, шляхом зарахування коштів на банківську карту. Сервіс працює в дистанційному режимі, що дозволяє клієнтам отримати кредитні гроші шляхом оформлення запиту через інтернет, без безпосередніх візитів в пункти видачі.
У разі коректного оформлення заявки і надання необхідних даних, клієнт може отримати бажану суму на власну платіжну карту вже через кілька хвилин з моменту оформлення.

Умови кредитування iFinance

iFinance кредитує тільки фізичних осіб і на певних умовах, а саме:

 • існує ліміт суми кредитних коштів для позики, максимальна сума становить 8 000 гривен на період використання до 30 днів;
 • в випадки якщо новий клієнт оформляє вперше займ, компанія пропонує знижку в розмірі 50% при нарахуванні відсотків, але за умови, що максимальна сума позики становить суму — 3000 грн .;
 • стандартна процентна ставка — 1,5% на день, пільгова — 0,75% .;
 • позичальником може бути тільки повнолітній громадянин України, який має власну банківську карту і проживає на території України;
 • запитувані кошти видаються після вивчення кредитної історії і платоспроможності клієнта. Але, важливим фактом є відсутність потреби в довідці про доходи, заставу і т.д.

Крім умов кредитування обов’язковим критерієм є вимоги до потенційного позичальника.

Розглянемо які в iFinance умови до клієнта:

 • клієнт повинен бути повнолітнім громадянином України, які проживають на її території;
 • з обов’язковою наявністю документів, що засвідчують особу позичальника — паспорта та ідентифікаційного коду;
 • для успішного процесу отримання коштів позичальникові потрібно мати — банківську карту, випущену українським банком (на неї будуть зараховані гроші), мобільний телефон та електронну пошту (для підтвердження дій і комунікації з клієнтом) і доступ до Інтернету (безпосередньо для роботи з сервісом).

Таким чином, оцінивши умови і вимоги сервісу мікрокредитування онлайн iFinance можна легко спрогнозувати свої дії необхідні для отримання онлайн позики.

Переваги iFinance для клієнтів

Великим плюсом даного сервісу є ефективно швидка робота з заявками клієнтів і надання відповіді, адже весь процес і комунікація відбуваються через інтернет. Невід’ємним бонусом можна вважати клієнтоорієнтованості підхід, який включає в себе:

 • хорошу програму лояльності для існуючих клієнтів і вигідні пропозиції для нових у вигляді знижок при першому оформленні;
 • надання можливості для дострокового погашення або, навпаки, продовження кредитування. Пролонгація кредитного договору можлива за умови оплати відсотків. Послуга продовження доступна в кабінеті клієнта і дозволяє переносити термін повернення позики;
 • відкритість і доступність для ініціювання заявки в будь-який час доби, або дня тижня.

Однак важливо відзначити, що отримати конкретну відповідь по заявці можна лише в будні дні в період з 9 — 20 годин, це і є основним мінусом сервісу. Для того, щоб вивчити всі переваги на практиці, розглянемо, як правильно оформити, отримати і закрити кредит.

Оформити і отримати iFinance займ

Алгоритм дій для оформлення та отримання позики стандартний і схожий до аналогічних сервісів. Щоб оформити позику потрібно дотримуватися наступні моменти:

 1. Вивчити всі умови і необхідну інформацію на сайті сервісу iFinance, на головній сторінці перейти до віртуального калькулятору і провести розрахунок вартості позики, шляхом вибору суми і терміну кредиту, калькулятор самостійно розрахує відсотки для погашення;
 2. Ви можете увійти в особистий кабінет, пройшовши стандартну реєстрацію;
 3. Ознайомившись з умовами кредитування, для подальшого оформлення потрібно натиснути кнопку «Отримати кредит». Далі необхідно заповнити заявку шляхом внесення коректних даних в необхідні поля. В основному це особиста інформація (ПІБ, паспорт, ідентифікаційний код, банківська карта) і контактні дані. Якщо клієнт вперше оформляє онлайн займ йому необхідно ввести всі дані, але для вже існуючих клієнтів повторно інформацію вводити не потрібно, це прискорює процес видачі коштів для існуючих клієнтів;
 4. Підтвердити потрібні дані, в тому числі верифікувати банківську карту, це потрібно для того щоб перевірити дійсного власника карти;
 5. Очікувати відповідь по результатах заявки на мобільний номер телефону, або засобами електронної пошти. Після прийняття iFinance позитивного рішення про видачу кредитних коштів, Клієнту необхідно підписати кредитний договір електронним підписом, за допомогою отриманого смс-повідомлення;
 6. У разі дотримання всіх правил і кроків, кредитні гроші будуть зараховані на банківську платіжну карту вже в перебігу декількох хвилин.

Важливо щоб всі поля заявки були заповнені коректної інформацією і в потрібному вигляді. Адже вся інформація вивчається і аналізується для прийняття рішення про видачу коштів. У випадки некоректної інформації клієнту можуть відмовити. Якщо вам відмовили можна повторно створити заявку, але обов’язково з коректними даними.

Як погасити iFinance займ

Отже, пам’ятайте про те що вносити кошти за позику потрібно вчасно і регулярно, для того, щоб спростити процес погашення кредиту сервіс відкриває клієнтам можливість використовувати кілька каналів, а саме кошти можна внести через:

 • особистий кабінет на офіційному сайті, зробивши операцію банківського переказу з власної платіжної картки, яка раніше була зареєстрована в обліковому записі, або з іншого картеи;
 • кіоски самообслуговування, або платіжні термінали IBox, використавши розділ «Банківські операції» і вибравши iFinance, залишиться лише ввести номер кредитного договору та внести гроші (термінал приймає тільки купюри);
 • будь-банківське відділення, шляхом проведення оплати за необхідними реквізитами (номер рахунку та МФО компанії-одержувача, номер кредитного договору та ПІБ платника).

Важливим моментом при оплаті через відділення банку є надходження коштів на рахунок одержувача протягом трьох банківських днів. Розраховуйте дату оплати так, щоб кошти зайшли без затримок, адже моментом погашення позики вважається не дата проведення вами операції, а дата зарахування грошей на рахунок установи iFinance.

Програма лояльності iFinance

З точки зору клієнтоорієнтованості сервіс iFinance розробив програму лояльності з бонусами і акціями для клієнтів. Наприклад, доступні такі пропозиції від компанії як позики для нових клієнтів зі знижкою в 50%, бонуси «Корисні гроші» — це знижка в розмірі 25% на другий кредит або бонуси за залучення клієнтів в розмірі 100 гривень.
При дотриманні правил сервісу і накопиченні балів клієнт може підвищувати свій кредитний рейтинг, що відображається на більш вигідних умовах кредитування. Таким чином, за своєчасне погашення позики, поновлення профільної інформації, запрошення нового клієнта сервісом нараховуються бали.
Отже, виходячи з викладеної інформації можна підкреслити, що iFinance- це сучасний сервіс з послугою мікрокредитування для широкого кола користувачів, яка надає можливість отримати миттєвий онлайн-займ за кілька хвилин.

Ссылка на основную публикацию