Кредити від Ощадбанка: готівкою, на авто, на нерухомість

Взяти кредит в Ощадбанку

Ощадбанк кредит — це оптимальний варіант позики. Державний ощадний банк — є провідним банком, лідируючим в банківському сегменті економіки. Здійснює діяльність на кредитному ринку України з 1991 року, входить до трійки найпопулярніших великих банків, має більше 6000 відділень.

Кредит Ощадбанку надається всім нужденним, незалежно від роду діяльності. Позику без проблем можуть вчинити юридичні та окремі фізичні особи, корпоративні клієнти. Банк має державну підтримку. При виникненні фінансових криз всі клієнти можуть бути спокійні, маючи додаткові гарантії та страхові поліси.

Який кредит від Ощадбанку вибрати і на кого краще оформити?

Програм по нецільового кредитування споживачів банк практично не має. Він видає кошти лише під конкретні цілі.

Вік позичальника 25-45 років підвищує ймовірність отримання коштів, так як ця категорія громадян вважається трудо-і платоспроможними, мають підвищену можливість вчасно розплатитися за кредит. Особа, яка не досягла 25-річного віку, відноситься до категорії соціально не сформованих, особам старше 45 років складніше погашати позику.

Найбільш популярні кредитні лінії:

 • Ощадбанк кредит готівкою на один рік або на тривалий термін до 3-5-8 років під невеликі відсотки можна оформити і отримати протягом години. Всі заяви обробляються за допомогою комп’ютерної програми, яка ставить + (плюс) або — (мінус) навпроти кожного пункту анкети. Сума балів є вирішальним аргументом при прийнятті рішення на отримання коштів або на відмову.
  Кредит готівкою в Ощадбанку можна взяти на суму від 6000 до 200 000 грн, пред’явивши паспорт громадянина України та ІПН. У довідці про доходи потрібно вказувати реальний місячний дохід. Завищені цифри викличуть недовіру, адже їх сума за короткий термін перевищить розмір позички, видатною на 1-2 роки.
 • Ощадбанк кредит на авто дає позикові кошти на покупку нових автомобілів і машин, що були у використанні. Термін кредитування і в першому і в другому випадку можна продовжити до семи років. Мінімальна процентна ставка від 15,5% річних.
  При оформленні кредиту на авто в Ощадбанку приобретаемая машина з’явиться заставою за кредитом. Протягом терміну дії кредиту авто знаходиться під арештом. Це значить, що його не можна продати або подарувати. Про зняття арешту банк сповіщає письмово після погашення всієї суми. Кредит на авто ощадбанк супроводжується укладанням страхового договору. Початковий внесок 15% від вартості автомобіля.
 • Ощадбанк молодіжний кредит орієнтований на молодих людей до 25-річного віку. 10% банку платить позичальник, 8% доплачує держава. Це найпопулярніший вид кредиту, за час існування якого укладено близько 20 тис. Договорів. Бажають подають заяву та пакет документів до Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Їх ставлять на облік в порядку черги. Кожен черговик, при підході його черговості, отримає матеріальні пільги на придбання квартири.
  Молодіжний кредит Ощадбанку розрахований на 30-річний термін, його розмір визначається нормою: 21 м2 загальної житлоплощі на одну людину + 20 м2 на всю сім’ю. Пільгові позички на 30 років під 3,0% річних надають багатодітним сім’ям; особам, що приносить славу країні: ученим, спортсменам і т.д.
 • Споживчий кредит ощадбанк дає можливість отримання коштів за рахунок поручительства якого-небудь однієї фізичної особи. Видається строком на 3 роки, в сумі до 30 000 грн, з відсотковою ставкою від 25% річних.
  Необхідні умови отримання споживчого кредиту: позичальник і поручитель повинні бути прописані за місцем розташування будь-якого відділення Ощадбанку; мати безперервний річний стаж роботи на одному підприємстві, отримувати зарплату (або інші доходи) в банківській установі.

Кредит на нерухомість

Ощадбанк кредит на житло дозволить забезпечити позичальників власної житлоплощею або земельною ділянкою. Купується житло може бути в споруджуваному будинку, може бути куплене на ринку вторинного житла. Відсоткова ставка іпотеки від 18,5% строком до двадцяти років. Початковий внесок 10-30%. Величина максимального кредиту Ощадбанку на квартиру може доходити до 90% вартості площі. Крім кредитного договору в обов’язковому порядку складається страховий договір.

Переваги програми участі позичальників в системі фондового фінансового забезпечення будівництва свого майбутнього житла за рахунок кредитних коштів:

 • Швидкий розгляд заявок;
 • Немає щомісячних комісій щодо забезпечення кредиту;
 • Заставою є приобретаемое житло;

Ощадбанк кредит на вторинне житло має свої переваги:

 • Процентна ставка 18%;
 • Термін позики до 20 років;
 • Початковий внесок 10-25% при наданні в заставу іншої нерухомості;
 • Без застави початковий внесок не менше 1/4 суми;

Ощадбанк кредит на квартиру оформляється при наявності документів:

 • Паспорта з обов’язковим громадянством України;
 • ІПН або картки платника податків;
 • Завіреної довідки про доходи за останні шість місяців;
 • Заявки на отримання конкретного виду кредиту;
 • Деякі інші документи, на розсуд банку.

Ощадбанк давно відомий надійністю, стабільністю, якісним підвищенням рівня послуг. Має найбільшу мережу серед банківських структур країни, в ній працює третина всього банківського персоналу України. Усі вклади населення мають державну гарантію.

Система «Інтернет-Клієнт-банк» дозволяє здійснювати розрахункові операції по банківських рахунках з будь-якої географічної точки Землі у зручний для клієнта час.

Ссылка на основную публикацию