Найвигідніші кредити на б / в автомобілі в Україні

Кредити на б/в автомобілі в УкраїніТак, найвигідніші кредити на б / в автомобілі в Україні існують. У недавньому дослідженні було проаналізовано ситуацію на ринку кредитування, зокрема в розрізі п’ятирічних кредитів на вживані іномарки. Серед 40 найбільших банків в Україні кредити в даному напрямку надають 8, а загальне число таких кредитних пропозицій терміном на 5 років дорівнює 36.

Річна процентна ставка по даному виду кредитування становить близько 18%.
Вигідна програма автокредитування надається в Укргазбанку з річним тарифом майже 3%.
Перелік кращих пропозицій за позиками на б / в іномарки від кожного з банків представлений нижче.
Топові кредитні програми з придбання б / в закордонних автомобілів терміном до 5 років на березень 2018 року

Idea Bank ставка: 21.99% разова комісія: немає
щомісячна комісія — 2,80%
аванс: від 10,00%
Приват Банк ставка: 23,90% разова комісія: немає
щоміс. комісія: немає
аванс: від 10,00% 
Credit Agricole ставка: 19,49% разова комісія: 1,50%
щоміс. комісія: немає
аванс: від 30,00%
Укргазбанк ставка: 2,94% разова комісія: 2,49%
щоміс. комісія: немає
аванс: від 60,00%

Багато охочих купити нове або підтримане авто останнім часом віддають перевагу онлайн кредитами не банківського типу, а завдяки спеціальним МФО в Україні, які сьогодні зробили умови отримання кредиту ще більш вигідними ніж в банках. Звичайно дуже велику суму взяти так відразу неможливо, оскільки це мікрокредити, але якщо Вам не вистачає до 100 000 грн, то це питання можна швидко вирішити без довідок про доходи та поручителів онлайн.

Своїм експертною думкою щодо того, що відбувається на ринку кредитів на б / в іномарки поділився один з представників Credit Agricole банку. З його слів, нинішня ситуація на ринку кредитів б / в авто розвивається недостатньо динамічно і сістемно.За останній рік середні значення реальної процентної ставки по кредитах на покупку б / в іномарок в гривні на п’ятирічний термін постійно коливалися, змінюючи свою тенденцію, що відображено на графіку.

Причини зниження кредитування б / в авто в Україні:

  • покупець стає власником автомобіля, не гарантуючи повного розрахунку по автокредиту;
  • продаж автомобіля за допомогою доручення, що привносить додаткові ризики і для банку, і для покупця;
  • недолік інформації про історію автомобіля і його технічний стан, провокує недовіру покупця;
  • ненадійні посередники при угодах з купівлі б / в автомобілів.

Незважаючи на ці фактори, попит на б / в автомобілі з боку споживачів в кілька разів вище, ніж на покупку нових і тенденція зростання зберігається.
Також досить популярний сьогодні запит на автокредитування в Idea Bankб який пропонує досить таки вигідні умови з можливістю оформлення кредиту онлайн до 100 000 грн. Автокредит від Идеа Банк можна оформити без використання застави на авто і навіть без обов’язки спеціально оформляти КАСКО. Все відбувається швидко, якісно і зручно для клієнта.

Удосконалення і коригування процедури оформлення таких кредитів, а також більш лояльні умови дозволять ще більш підняти споживчий попит на раніше використовувані автомобілі.

Ссылка на основную публикацию