Огляд кредитних програм на б/у автомобілі

Кредит на б/у авто в Україні
Кредит на б/у авто в Україні

Згідно цільовим позикам, споживачі можуть набувати старі автомобілі в кредит як вітчизняних, так і іноземних виробників. Для 65,8% покупців даний вид позики найбільш вигідний. Однак перш ніж його оформляти, варто визначитися, з яким кредитором вигідніше укласти угоду, за якою програмою.

 

Чотири кращих пропозиції ринку

Згідно з аналізом ринку, найвигідніший і найменш «клопіткий» кредит на б / у автомобіль пропонує «Ощадбанк». Його пропозиція діє по всій Україні, не накладає обмежень на марку і тип транспортного засобу, є безвідсотковим. Останній факт означає, що позичальник не буде виплачувати щомісячні внески, при цьому ставка (річна) по позиці складе всього 15,5%. Є й ще переваги у цієї програми:

  • мінімальний пакет паперів;
  • незначні терміни оформлення;
  • 7-річний термін кредитування;
  • забезпеченням виступає саме придбання.

Наступним у списку йде «Укргазбанк», також пропонує споживачам безвідсотковий кредит. Його програма діє на території всієї країни, але має свої нюанси, що стосуються виробника авто. Від цього критерію залежать строки кредитування — 3 або 5 років — і ставка (від 10,5 до 19,5%). Також варто враховувати, що кредитор залишає за собою право встановлювати необхідний пакет паперів.

Останні два комерційні банки пропонують процентні позики на вживані транспортні засоби. Їх програми передбачають 5-річний термін кредитування і зобов’язують позичальника збирати значний пакет паперів.

Кредитні компанії:

«Всеукраїнський Банк Розвитку». Пропонує єдину схему погашення, 20% — перший внесок і ставку в 15,5%. Не можна взяти кредит на машину виробництва Ірану, Китая. Програма діє не на всій території країни.

«МетаБанк». Програма поширюється на авто іноземних марок, діє в певних містах і районах.
Інші банки пропонують програми з невигідними умовами дострокового погашення, завищеними вимогами до типу та марки машини, значною комісією.

Ссылка на основную публикацию